Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzáshátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzáshátló tabletta, aminek nincsenek rossz illetve kellemetlen mellékhatásai? (pl szőrösödés, hízás)

Figyelt kérdés
Vagy ez embertől függ, hogy kire hogyan hat?
2011. nov. 8. 16:13
 1/4 LadyLee ***** válasza:

Emberfüggő.


Én Mercilont szedek és csak a pozitív hatásait tapasztaltam - de ez nem garancia arra, hogy másnál sem lesz semmi negatív mellékhatás. Mondjuk a komolyabb hízás, pláne a szőrösödés azért a modern tablettákra már nem igazán jellemző.

2011. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs mellékhatása ha a megfelelőt írja ki doki. Ha mellékhatást tapasztalsz akkor nem jó a szervezetednek, ergó újat kell kiíratni.
2011. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsen. Mindegyiknek lehetnek kellemetlen mellékhatásai, az az adott szervezettől függ, hogy előjön-e vmelyik vagy sem.
2011. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egyiknek sincs mellékhatása ha a megfelelőt írja ki doki. Ha mellékhatást tapasztalsz akkor nem jó a szervezetednek, ergó újat kell kiíratni."


Van olyan nő, akinek egyik sem megfelelő. Egyébként utóhatása mindegyiknek lehet. Nem egy olyan nővel találkoztam már, akinek szedés alatt az égvilágon semmi gondja nem volt, csak pozitív hatást tapasztalt, csak aztán mikor abbahagyta, nem indult újra a peteérése.

2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!