Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy héttel előbb jött meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héttel előbb jött meg, mint kellett volna, fogamzásgátló tabletta szedése mellett. A nőgyógyász menotest vizsgálatra küldött. Szerintetek lehetek terhes? Minden tablettát normálisan beszedtem, egyet sem hagytam ki.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most kezdted el szedni, vagy már régóta szeded?
2011. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert ha most kezdted el szedni, akkor a menstruáció első napján kell ugye bevenni az elsőt és csak 21 tabletta van, ami után jön 1 hét szünet, ami alatt megjön. Tehát az első alkalommal kb. 5 nappal rövidebb a ciklus, ennyivel hamarabb jön meg. Ez teljesen normális és nem jelent terhességet. Ha már több hónapja szeded, fogalmam sincs, miért jött meg hamarabb, de mivel menstruálsz, nem hiszem, hogy terhes lennél, hisz olyankor kimarad, ami benne is van a betegtájékoztatóban.
2011. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Több, mint 2 éve szedem.
2011. nov. 12. 20:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezért sem értem, hogy az orvos miért küldött terhességi vizsgálatra, de nyilván ő tudja, hogy mit kell ilyenkor tenni.
2011. nov. 12. 20:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Én se értem, de majd írd már meg, hogy mi lett belőle, mert én is szedek tablettát. Bár így még nem jártam. :S Nem lehet, hogy valamit félreértett az orvos és azért utalt be vizsgálatra? Magadnak csináltál otthon tesztet? De változatlanul ott tartok lelkileg, hogy aki menstruál, az nem terhes. Legalábbis minimális rá az esély, főleg tabletta mellett.
2011. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet az negativ lett, holnap megyek leadni labort, megirom majd, h mi volt :)
2011. nov. 14. 22:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Simán lehet, hogy valamit félre értett, mivel 3 perc után kb kidobott a rendelőből, hogy jó labor gyere vissza jövöhéten... :D
2011. nov. 14. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ennyi elég lenne ahhoz, hogy másik orvost keressek. :/
2011. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megkaptad már az eredményeket?
2011. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából sztk-s orvos szóval ált. ahhoz megyek aki épp rendel. Meg lett a vizelet vizsgáltat és negatív lett, nem vagyok terhes, úgyh nem megyek vissza hozzá, úgy döntöttem. :)
2011. nov. 21. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!