Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap lettem 15 éves es 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lettem 15 éves es 4 honappal ezelott lefekudtem a baratommal, akivel mar 1 es negyed ev jarok! Hogy mondjam el az anyumnak hogy szeretnek gyogyszert szedni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Szia, először is boldog szülinapot(utólag:D) ,sok bátorság és egyik reggelinél vagy valamikor amikor kettesben vagy vele,ha nem jó vele a kapcsolatod akkor lopj tőle pénzt amikor alszik és go patika...xD, ez csak vicc volt:D
2011. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15F
2011. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És minek gyógyszer?
2011. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Big Boss ***** válasza:
32%
ne legyél hülye, azok hormontabletták, rá ér még szedni, ink húzzon gumi v vegye ki időben...
2011. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Amikor nyugodt,és nem csinál semmit (például nem takarít, hanem tévézik vagy hasonló) állj elé, és mondd hogy egy fontos dologról akarsz vele beszélni. Meséld el az egészet, higgadtan, őszintén. Aztán kérd meg, hogy menjen el veled nőgyógyászhoz, aki majd ír fel gyógyszert. Nagyon nehéz?:D
2011. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
koszi az eslo komentalonak :) es nem nemnagyon nehez en is gondoltam mar erre , de inkabb megkerdeztem masok mit tanacsolnak :D :)
2011. nov. 10. 18:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legalább 17 éves korodig hormonmentes megoldást használjatok. Nagyon csúnyán visszaüthet, ha ilyen korán elkezded szedni. Használjatok óvszert.

Egyáltalán miért akarsz tablettát?

2011. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha már több, mint egy éve jártok és anyukád is ismeri a fiút, szerintem nem fog nagyon kiakadni. Csak mondd el neki, hogy már nagylány vagy, szeretnéd, ha elmennétek nőgyógyászhoz vizsgálatra és tablettát szeretnél szedni (ez elég felelősségteljes, mert minden nap ugyanakkor kell bevenni). Viszont csak akkor fogja felírni az orvos, ha legalább 2 éve rendszeres a menstruációd és nincs zavar a ciklusodban (ilyenkor még előfordulhat). Kényelmesebb, mint a gumi, sokkal biztonságosabb a kiszállásnál, szerintem anyukád se akar még unokát, úgyhogy normális lesz. (De lehet, hogy megpróbál elterelni a gumi felé, hisz fiatal vagy még a gyógyszerhez.) Arra ügyelj, hogy apukád még véletlenül se legyen otthon, nehogy elájuljon.
2011. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát csak egyenesen, de amúgy nem sok esélye, hogy kapsz is a nőgyógyásztól, mert még fiatal vagy. Igaz jobb mint a terhesség, meg a megszakításos védekezés, de én is csak most 20 évesen kezdtem el szedni a drágábbik kategóriát.

Szóval óvszer mindenképp ajánlatos.

2011. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Aha koszi :) es apukamtol nemfelek o sokkal jobban megert es meg o monta hogy nemfogja metiltani mert tudja hogy igyis ugyis megtortenik csak hasznaljunk ovszert es ha baj volna szoljunk inkabb anyamtol felek :D x) am nagyon koszonom a tanacsokat :)
2011. nov. 10. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!