Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a barátommal gumi nélkül, elélvezett (de nem belém), meg törölte és körülbelül 1 óra múlva szeretkeztünk ismét, de akkor már nem élvezett el. Lehetek terhes? (nem szedek semmi gyógyszert)

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 23:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2011. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Lehetsz.
2011. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
ha terméketlen napjaidban vagy, akkor ne izgulj. én is igy szexeltem, de nem aggódok. viszont a következő alkalommal már hasznaltunk pharmatexet.
2011. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Röviden: lehetsz.

Hosszabban: nem túl valószínű. Nézd meg milyen az a megszakításos közösülés, és h mik a veszélyei. A helyedben nem gyakorolnám túl sokat, mert pelenkázni kell a következményeket. Nekem barátnőm úgy lett terhes, h tablettát szedett (legjobb tudomásom szerint rendesen), az is megeshet, pedig az nagyságrendileg biztonságosabb védekezés.

2011. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Miért nem előre kérdezik meg az ilyeneket az emberek? Utólag már hideg vizet ihatsz rá... Persze még elmehetsz esemény utániért, de előre szólok, az sokkal drágább, mint az óvszer, amire nem volt pénzetek...
2011. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
4.nek: a tabletta hibaszázaléka általában a nem megfelelő szedésből adódik - azt például kevesen tudják, hogy pl az alkohol, az antibiotikum és a nagy mennyiségű C-vitamin is csökkenthetik a hatását sajnos.
2011. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

jézusisten.

mostmár ott tartok h a sexhez is támogatnám az igazolványt mert ez már tragédia ami itt van. ennyire nincsenek tisztában a nők azzal h mikor lehetnek terhesek?

2011. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
tisztában vannak vele. igazabol mindig lehet terhes az ember. de 20 % az esély akkor, ha peteéréskor beleélveznek.. akkor mennyi lenne már megszakitással és nem termékeny napon? jóval kevesebb.. de még mindig nem tudjuk, h a kérdező a ciklusa melyik részében volt..
2011. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
lehetsz hát, attól h épp most nincs peteérésed attól lehesz terhes, az nem elég ha megtörölte, mert az ondó vezetékben lehetnek még spermák, és azok akkor jönnek ki ha szexeltek, szal lehetsz, am nem lenne könyebb venni gumit vagy tabit ? sosem értettem azokat az embereket, akik feleltlenek aztán meg nevelhetik fiatalon a kisbabájukat, sztem egy baba költségesebb, mint 3 havonta kiadni 5000ft ot foggátlóra^^...
2011. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
utolsó, ha nincs peteérése, tehát ha nem volt mit megtermékenyiteni, akkor mégis mitől lenne terhes? a naptármódszert se azért találták ki, mert éppen nem volt más dolguk..
2011. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!