Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Este 11kor szoktam bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 11kor szoktam bevenni a bogyót, de elutaztunk, otthon hagytam, és csak ma délután fél 1 körül tudtam bevenni a tegnapit. A hónapban már ne próbálkozzunk gumi nélkül, vagy csak ma este ne?

Figyelt kérdés
Nem átlagos dologról van szó, több mint egy év alatt eddig sose fordult velem elő, hogy nem vettem volna be, bár ez az új bogyómnak a harmadik levele, ami egyébként Milligest.
2011. nov. 12. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiegészítő védekezés javasolt szerintem.
2011. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató szerint akkor kell kiegészítő védekezés,ha az első levélnél hagyod ki,de ez is csak akkor érvényes,ha meghaladtad a 12 órát. Azon belül nem érdekes,beveszed,amikor eszedbe jut.
2011. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!