Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetnék? Fogalmam sincs,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Fogalmam sincs, mit csináljak, nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés

Tegnap este a párommal szeretkeztünk és átszakadt a gumi. Ma reggel rohantam először a SOTE-ra, de ott közölték velem, hogy ők elfoglaltak, nem tudnak fogadni, menjek oda, ahová területileg tartozom.

Rendben, semmi baj, gondoltam, átmentem a Bajcsyba. Ott viszont azt mondták, hogy hétvégén nem írhatnak fel receptet, menjek el holnap reggel az SZTK-ba.


Annyira meg vagyok ijedve, ma még semmit sem ettem és fogalmam sincs, mit tehetnék, kérlek segítsetek! :(

19L Budapest


2011. nov. 13. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bazz h mik vannak ebben az elcseszett országban?! A helyedben kivertem volna a dilit.

Figy, most amit tehetsz az az h elmész az ügyeletes gyógyszertárba nézel boci szemekkel és imádkozol h adjanak esemény utánit. kb. 6000 Ft körül van.

Ha nem adnak akk holnap reggel menj és iras receptet, még akkor is időben leszel, csak ugye ezeknél a bogyóknál jobb minél hamarabb bevenni.

2011. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos úgy érzem magam, mintha már most terhes lennék, mert minden perccel nő az esélyem rá, csak mert az emberekben kb semmi szánalom nincs. :(

Megpróbálok még elmenni a gyógyszertárakhoz, de szerintem ott sem lesznek segítőkészebbek.

Istenem, bár hatna holnap is! :(

2011. nov. 13. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem h izgulsz, de fel a fejjel. Nem tudom mi a helyzet Pesten, de ahol én élek azt hittem h bunkók az emberek. Mégis, 2* is sajna kerültem a tiedéhez hasonló helyzetbe és mind2* vény nélkül adtak mert hiába mentem a dokihoz h írjon v úgy beszélt velem mint egy utolsó senkivel v túlságosan elfoglalt volt h aláírjon egy papírt. De bementem a gyógyszertárba, (2 különbözőbe a 2 eset alkalmával) és egyből adtak. Nagyon jól esett tőlük. Próbálj női gyógyszeréhez beállni és mondani h hiába voltál dokinál csak holnap tudna fogadni, és kezdesz kifutni az időből. Legalább mi nők tartsunk össze. :)
2011. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, mindent meg fogok próbálni, mert már lassan elájulok az idegességtől. :(

Drukkoljatok kérlek, most elmegyek a gyógyszertárba és este megírom, hogy sikerült-e. Jaj, nagyon félek!

2011. nov. 13. 14:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem jártam szerencsével. A gyógyszerész hölgy közölte velem, hogy ha a saját orvosom elutasított, akkor ő sem fogja nekem kiadni, menjek holnap reggel az SZTK-ba.

Szerintem nem kell külön kifejeznem, mennyire csalódott vagyok az emberekben. Kár, hogy nem volt bennük ennyi szeretet sem mások iránt.

Bűnösnek érzem magam, megbántottnak és csalódottnak. Nagyon félek. Remélem, holnap reggel végre hozzájutok egy nyavalyás tablettához, ami hatni fog.

Gondoljatok rám, ha még olvassa ezt valaki.

2011. nov. 13. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét...majd írd meg mi lett a vége. Remélem csak jó!
2011. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nagyon sok szerencset kivanok :) felenk szerencsere nem kell csaladorvos felirja :) a gyogyszertarba meg egy fiunak is kiadjak ha keri a baratnojenek:) remelem holnap sikerrel jarsz:)
2011. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát itt vagyok. Ma reggel elmentünk reggel az SZTK-ba és végre felírták. Escapelle-t kaptam, remélem hatásos lesz...

Utána pár óráig szédültem, hányingerem volt és kissé rosszul éreztem magam, de ezek lehettek a stressztől is.

Nos, remélem, nem leszek terhes. Egy, illetve kb 3 hét múlva csinálok tesztet, megírom, hogy mi lett velem.

2011. nov. 14. 19:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg még valaki visszanéz: megcsináltuk a tesztet és nem vagyok terhes! Végre, visszakaptam a szabadságom! Annyira boldog vagyok, hogy sikerült letudnom ezt a rémálomszerű-tortúrát. És ezentúl 2× olyan jól vigyázunk majd. Szerintem nincs mese, feliratom a fogamzásgátlót. Az biztosabb.
2011. dec. 26. 19:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök h végül minden úgy alakult ah szeretted volna! :)

Legközelebb óvatosabban. ;)

2011. dec. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!