Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tehetnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Fogalmam sincs mit tehetnék! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz egy kicsit. Lehet, hogy volt már ilyen kérdés itt, de szeretném, ha most itt összefoglalhatnám, mert kínomban nem tudok már mit csinálni.

Először is... 4 hónapja összejöttem egy 21 éves fiúval. Már 1 hét után lefeküdtem vele. Nagyon akartam, és ő is. Nem is ez a lényeg, bár lehet korai volt. 3 hét után már azt mondta szeret. Csak az egészben az volt a baj, hogy van egy őrölt pszichopata exe. Legalábbis, ha úgy vesszük, hogy hiszek a páromnak, akkor tényleg nem normális a csaj!! Csak hát.. Már három hete együtt voltunk, de még ott voltak a exe tárgyai (1 évig együtt laktak, 4 évig voltak együtt) De végülis leszedte. A pénztárcájába volt a csajról kép, a hűtőn egy hűtőmágnes az ő nevével, napszemüveg... levelek. stb. Azt mondtam jó, együtt éltek, megesik. Persze rosszul esett. Aztán elment bulizni és én is külön-külön. Megígérte, hogy ír sms-t. Mondom jó várom. Reggel kaptam üzenetet, hogy most töltötte fel a kártyáját, azért nem írt. Volt pénz a kártyáján, szóval hazduott megint csak, rájöttem, mert vasárnap nem tudta volna reggel 5kor feltölteni a kártyáját. Tudtam, éreztem. Mondtam neki, ne hazudj. Akkor bevallotta, hogy jó-jó, de nem akarta, hogy dühös legyek. Mondtam neki, azért vagyok dühös, mert átvertél, nem azért mert nem írtál sms-t. Nem lesz több ilyen, ezt ígérte. Jó lezártuk. Egyik vasárnap tovább maradtam nála, hívta valaki. Azt mondta, ezt a számot nem akarja felvenni. Kérdeztem, miért nem? Azt mondta, mert Ő az. Mondom vedd csak fel, majd beszélek vele. Erre a válasz... aaa azt ne.. Hát jó. Aztán írt a csaj egy üzenetet, miszerint ő boldog.. blabla.. de azért zaklatja a barátomat. Kiakadtam, ő erre közölte, hogy szakít velem, ha ilyen maradok. Erre a reakcióm az volt, hogy ne fenyegessen, nem viselem el, hogy hívogasson, mert mind a ketten utálják egymást, rosszul váltak el. Ütötték, verték egymást... A lány többször megcsalta. Azt mondtam, jó bízok benne. Azért azt hozzáteszem, elég hisztis vagyok néha, veszekedek is vele sokat, de mindig! az őszintét mondom. Tisztában vagyok vele, hogy ez a hibám.. túl temperamentumos vagyok, de ez van. Azt mondta elfogadja. Rengetegszer megkaptam, hogy kihasználom, nem szeretem, biztos a legjobb barátomat szeretem. Ez is bonyodalom.. Szerelmet vallot a srác, de engem hidegen hagyott, nem is beszélünk azóta, de azért is engem hordott le.. Biztos szeretem. Hát nem! Aztán megint egy újabb jel. Hajpánt a szobájában, szülei nem tudták kié, öccse azt mondta, nem az ő barátnőjéé. Hebegett-habogott a párom, hogy nem tudja hogy került oda... Aztán végül kitalálta, hogy biztos az anyukája amikor behozta a polóit, akkor idekeveredett, stb. Sírtam, már az apja vígasztalt, hogy higyjek a fiának. Megbeszéltük.

Mostanában egyre inkább nem figyel rám, ha mondok valamit, közbevág, másról kezd el beszélni. De azért néha látszik, hogy szeret, Könyörög, hogy ne hagyjam el.

Még valami körülleng minket mostanság, a szakítás gondolata. Legalábbis részemről. Mondtam is neki csomószor, hogy nem szeretnék fájdalmat magamnak, szenvedtem eleget az életben. Mondja meg, ha nem szeret, hanem azt az idióta volt csaját. Elengedtem volna, hiszti nélkül, minden nélkül. De azt mondta, nem mert engem szeret. Hittem neki, de azért a kételyek megmaradtak.

2 nappal ezelőtt kaptam egy üzenetet facebook-on. A csaj mostani barátja. Azt írta, figyeljek oda a barátomra, mert hívogatja a barátnőjét és nehogy baja essen, meg nem is rám figyel. Felhívtam a barátomat.. mondtam neki, hogy végeztem vele, velem ezt nem csinálja. Leraktam a telefont, mielőtt bármit mondhatott volna. Hívogatott, üzenetet írt. Végül beszéltünk telón. Azt mondta, nem ő hívta fel, hanem a csaj őt. Lényegtelen miért. Egy teljesen idióta dologért. Nem nagyon hittem neki, tudtam, hogy sántít a dolog. Ráadásul, amikor azt mondtam győzzön meg, ő nem mert nem kér részletes számlát, nincs pénze. Sok minden másra van. Én felhívtam őt...28 percen keresztül beszéltem vele, jó nagy számlát csinálva anyáéknak. Ő dolgozik.. Ennyit nem tudott megtenni, hogy ő hív, ha ő szúrt el valamit. Mindegy. Azt is mondtam neki, ha nem igaz, akkor írj a srácnak, hogy hagyjon békén engem, ne vegyen bele ebbe a gyerekes hülyeségbe. Nem tehetek róla, hogy a csaj egy önző, egoista őrült.. és nem elég neki egy srác.

Eljött másnap hozzám a párom. Megbeszéltük a dolgokat. De akkor már más verziót adott elő. Hogy kétszer beszéltek telefonon. És mind a kétszer rejtett számon. (Mert mondtam neki, hogy hívja fel, beszéljen vele, hogy akadjon le rólam.), erre azt mondta, nem tudja a számát. Ugyebár, amikor egyik vasárnap ott voltam és csak ránézett a kijelzőre és tudta, hogy Ő az.. akkor nem nagyon hittem el neki. Akkor is meggyőzött.

Ma: Szintén eljött. Eleve idegesített az, hogy beceneveken hívja őt más. (ha valakinek van párja, azt miért becézném, és én miért viselném el ha becéznének... azért szerintem ez nem így műküdik). Összevesztünk. Akkor megint előjött, hogy ha ennyire nem beszélget a volt csajával telón, akkor mutassa meg a telót. Láttam, hogy vonakodott.. végül el kezdett támadni. Szokása amúgy, bármi van: Akkor ki szeret kit? Persze nem bízol bennem. Mondom így bízzak benned? Ezeket csinálod? Lényeg, látszott, hogy azért nem mutatja meg, mert hazudott. Utána, haza akart menni. Mondom neki rendben van, te tudod, de nem hiszem, hogy neked kéne, hogy feljebb álljon. Mint kiderült igazam volt. Végig. Lebukott, mert okos vagyok és figyelek a részletekre, megpróbált hazudni, hogy ő nem hívta a csajt, de végül bevallotta, de azt mondta, csak érdekelte mit akart, meg azért nem mondta el, mert félt a reakciómtól.. Mondtam neki, akkor se hazudok annak akit szeretek, én végig őszinte voltam vele. Nem tudok tovább bízni benne. Azt mondta, nem is érdemlem meg. Tudom, hogy így van. De mégis visszakönyörögte magát. Ja és... van egy tetkó a lábán, a csaj neve kezdőbetűje. Azt se mondta el nekem... mért erre is az volt a válasz, hogy félt.. Egy feltétellel fogadtam vissza, és az ez: Ha még egyszer hazudik, akkor tutira rájövök, mert rájövök, de azt nem fogja megköszönni. Csak nem értem, miért csinálta ezt velem. Annyira szeretem! Elnéztem minden hülyeségét. Változott, mert vártam rá, hogy megtegye. Szüleivel jóba vagyok, ős is az enyémekkel. Minden megtennék érte. Akkor miért egy olyan lány kell neki, aki megcsalta, verte, átverte, ahol csak tudta. Vajon mire utal ez az egész? Tényleg szeret? A hisztijeim ellenére velem maradt. Leléphetett volna mégse tette. Akkor miért hazudik? Tényleg csak félt? Nem értem az egészet. Tudom hosszú lett, köszönöm annak, aki végig olvassa! És a válaszokat is.


2011. jún. 15. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem a Barátod átver. Elég átlátszó, bár Te ismered jobban. Mindenképpen figyelj oda rá! Remélem úgy alakul, ahogyan szeretnéd! :)
2011. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia,hát nagyon sajnállak Téged,jól átvág a barátod szerintem,de ügyes vagy és okos mert nemhiszel neki.én ha a helyedbe lennék,írnák a volt exnek a mostani barátjának levelet,hogy a barátod tagadja,hogy hivogatná az exét,probálja neked bebizonyitani hogy tényleg igaz,de szerintem tényleg igaz,mert már mennyi hazugságon rajtakaptad....Legyél erős hagyd őt a francba és ismerkedj normális fiúkkal mert ez egy idióta lehet... egy 25éves lány
2011. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Az egyik leghasznosabb dolog a világon:


[link]

2011. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én már az első hazugsága után ki léptem volna az életéböl.Tul bonyolult ez a történet,és te sajnos nagyon naiv vagy.Az ő ügyük még nincs lezárva,hiába van mind kettőjüknek párja.Én a te helyedben vagy végleg szakitanák,mert ez a sok ideg,stressz csak kikészit téged,vagy pedig eltünnék az életéböl egy időre amig le nem zárja teljesen ezzel a lánnyal minden kapcsolatát.Ez a fiu valószinüleg nem birja az egyedüllétet,vagy meg akarja az exének mutatni,hogy neki is van valakije,nem csak neki.Sajnállak,hogy ilyen a kapcsolatod,de ez ha már az elején ilyen rossz,akkor a végére sem fogsz jol járni vele.Keress inkább olyat társat magad mellé,aki boldoggá tesz,és nem a napjaidat teszi tönkre a hazugságaival!
2011. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kingaa1 ***** válasza:
En is ebben a helyzetben vagyok csak nem vagyok ennyire temperamentumos... es fogalmam sincs mit keezdjek egy ilyen helyzettel..
2011. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jaj.. 85 %-os. Kösz, hogy mondtad... (gúnyos.) Siettem és azért írtam enter nélkül .. könyörgöm, ne ezen akadj ki.

Írtam a csaj barátjának először is azt, hogy:

Szia!

El tudnád nekem mondani, hogy TE honnan tudod, hogy ő hívogatja és nem a barátnőd? :) Csak kérdezem. Mert nem vicces, hogy tönkreteszed mások kapcsolatát... :)

Blabla.. leveleztünk.. Azt írta, ott állt a csaj mellet és nyüszögött a telefonba (így írta..) meg ilyen hülyeségeket. Írtam azért neki, hogy figyeljen inkább ő a lányra, mást is megcsalt már (főleg, hogy pont ez a srác az egyik), meg ugye, hogy szerelmes vagyok a páromba és nem állhat közénk se ő, se az idióta ex.. de nem tudom. Bizonygatta, hogy neki van igaza... Fogalmam sincs már kinek higyjek. Legszívesebben meghalnék.. Szakítani nem tudok vele egyenlőre, de szerintem lassan itt az ideje.

2011. jún. 15. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a srác tök nyilvánvaloan átver téged...lehet ő a hütlen nem is az ex csaja...van amit nem értettem annyira.ezt a beceneves dolgot...hogy ugy hivják egymást ahogy amikor mgé együtt voltak?mert ezen nem kell kiakadni ha nem édesem meg ilyenek.exem ugy hiv engem mint régen.becenevet adott nekem 2t is és azon hiv,de én is öt,mert megszoktuk a pár év alatt.
2011. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem őt hívja úgy, hanem engem hív úgy, ahogy régen őt! Úgy érzem, mintha azt akarná olyan legyek, mint ő! A csajnak van piercingje a szája sarkában (nekem is volt, de ki vettem), és az elején azt akarta nekem is legyen ugyanott. Van kis fültágítója, szintén azt akarta nekem is legyen. És hasonló dolgok.. így értettem.

Igen én is elgondolkoztam azon, hogy lehet, hogy Ő csalta meg ezt a lányt, nem a csaj. És lehet, hogy szerencsétlen lány nem is csinált semmit, csak minden rá van fogva, hogy ő meg menekülhessen ebből a helyzetből.

Telefonhívást is kapott már a pasim, kiment a szobából és hallottam ilyen könyörgő, veszekedős hangokat.. Sose megy ki a szobából, ha valakivel beszél telefonon.. de most kiment és volt kép belehazudni a pofámba, hogy a keresztanyujával beszélt. Érzem, hogy mindenbe hazudik, de képtelen vagyok ott hagyni. :'(

Köszönöm a válaszodat!

2011. jún. 17. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ha ő lenne az Igazi, nem csinálná ezt veled, nem lenne ilyen szörnyen bonyolult az egész. Az írásodból látszik, hogy elég fiatalka vagy, 16-17 éves... Komolyan egy ilyen emberre akarod pazarolni az idődet? Elhiszem, hogy nehéz elengedned, de nem lenne szabad hagynod, hogy megmérgezze az életed... Ebből a kapcsolatból jobb lenne minél hamarabb kilépned, mert csak gondolj bele: el tudod képzelni, hogy egy ilyen emberrel éld le az életed? Biztos vagyok benne, hogy nem. Szóval ennek a kapcsolatnak előbb-utóbb úgyis vége lenne, ezért lenne jobb minél hamarabb otthagynod, mert később még nagyobb lelki sebbel fogsz távozni ebből a kapcsolatból. Persze a te életed, a te döntésed, de szerintem nem kellene hagynod, hogy így bánjon veled.

19/L

2011. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok!!
2011. jún. 17. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!