Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Leírnátok milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok milyen fogamzásgátlót szedtek és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 08:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Harmonet, 6000 Ft körül 3 hónapra.
2011. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 eszta41 válasza:

Nem tudom milyen okból kérdezed, csak sejtem.

Óva intelek attól, hogy itt és Te válassz magadnak gyógyszert.Mivel a fogamzásgátló is gyógyszer! nem véletlenül orvos írja fel. Nem olyan borzasztó dolog a nőgyógyászati vizsgálat, ráadásul nem tart sokáig.Ha majd egyszer gyereket szeretnél nem árt vigyázni magadra és a NEKED felírt gyógyszert szedni, ami a legkevesebb kockázattal jár.Nem tudom hány éves vagy, de ha elég érettnek tartod magad a szexre, akkor egy orvosi vizsgálatra is légy érett! Az, hogy védekezni akarsz mindenképpen megfontolt döntésre vall, ez így helyes.

Ha fiatal vagy akkor is menj el nőgyógyászhoz! Biztos, hogy segíteni fog!

2011. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

diane35

yasminelle

graciel


Mindegyik 7-8ezer forint körül volt 3hónapra.

2011. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok és két gyermek édesanyja. Egy egszerű kérdés volt, nem kioktatásst kértem. Azért kérdezem, mert sosem szedtem fogamzásgátlót, nem tudom milyenek léteznek és milyen árban vannak. Csütörtökön megyek dokihoz, csak tájékozódni sterettem volna az árak felől!


Legközelebb egy kicsit normálisabb stílusban válaszolj, nem csak 15 évesek látogatják az oldalt!

2011. nov. 14. 10:18
 5/19 eszta41 válasza:

Nem hiszem, hogy bármi bántó lett volna abban, amit írtam, de most lesz.

HA 34 éves vagy és készülsz orvoshoz, akkor minek ez a kérdés????

2011. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem tudsz olvasni?

Az árakról szerettem volna tájékozódni.

ol ez volt bántó : de ha elég érettnek tartod magad a szexre, akkor egy orvosi vizsgálatra is légy érett!

2011. nov. 14. 10:23
 7/19 LadyLee ***** válasza:
Mercilon és kb. 7-8000 Ft 3 hónapra
2011. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

eszta41 tényleg elég lekezelő volt a stílusod úgy, hogy fogalmad nincs a kérdezőről, és még utána is, amikor közölte a kérdése okát még mindig ugyanabban a stílusban folytattad. Nem szeretem amikor az emberek úgy tesznek, mintha ők sz*rták volna a spanyol viaszt.


Kérdező:

Novynette 6500,-

2011. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Yasminella 8000 ft/3 hónap
2011. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Okozott valami változást a fogamzásgátló szedése?

Egy picit félek tőle, mert még sosem szedtem és nem tudom, hogy fog reagálni rá a szervezetem.

2011. nov. 14. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!