Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves korotoktól szedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotoktól szedtek fogamzásgátlót, és 100%-osan megbízható, vagy attól még használtok gumit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Azt hiszem 14 éves kortól és semmi sem 100%-os. Ha biztosra akarsz menni akkor mind 2-öt használod. Bár a fogamzásgátló jobb a te részedről meg a párod részéről is. Személyes tapasztalat alapján mondom.Óvszernél, legalábbis fiú részről annyira nem lehet élvezni, 1000X jobb anélkül.


19/F

2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:

én 17 éves koromtól szedtem, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam és baleset sem volt. kiegészítő védekezést csak friss kapcsolatnál használtam.


fontos, hogy minden felmerülő kérdésedet tedd fel az orvosnak, és tartsd be az utasításait, akkor nem lesz baj. ne a barátnődnek/szomszédasszonynak/itteni válaszolóknak higyj, ők nem értenek ehhez jobban mint Te! az orvos azért van, hogy segítsen. és ha mellékhatást tapasztalsz (pl. hízás), menj vissza hozzá, hogy írjon fel másikat. nem szükségszerűek ezek a dolgok.


29/N

2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
első, 14 éveseknek még nem nagyon írják fel, mivel akkor még be sem állt a ciklus rendesen.
2011. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
első.... te mennyire vagy magadnál? véletlenül írtad a korod után h fiú???
2011. jún. 23. 16:19
 5/15 anonim válasza:
18%
Nagyonokos vagy.. -.-.. nem csak akkor irnak fel ha beáll a ciklus.. van akinek épp azért írnak fel fog.gátlót hogy rendbejojjon a hormonháztatrása és beálljon.. -.-
2011. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Jó hát én sem tudhatok mindent:D Meg azt írtam hogy "Azt hiszem" szal nem voltam biztos benne. Amúgy meg nem írtad oda hogy csak a lányok válaszát várod.
2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
16:21-es, igen, van ilyen is, főleg, ha évek alatt sem áll be, és erős görcsökkel jár, de ez nem általános, azért írtam, hogy "nem nagyon".
2011. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Én paráznék ha csak tablettával védekeznénk. Félnék, hogy a párom az orromra akar húzni egy gyereket, hogy így fogjon meg (meglepően sok nő fontolgatja ezt hiú ábrándokat kergetve) ugyanis ahoz elég ha suttyomban abbahagyja a szedését... a gumiról meg tudod hogy fent van.
2011. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

-.- nem is tudtam h manapság már a fiúk is szednek

fogamzásgátlót!! Vigyázz, nehogy teherbe esss!!!

2011. jún. 23. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Az első válaszoló vagyok. Attól hogy fiú vagyok, attól még tudhatok dolgokat. Azt hiszem , hogy arra a kérdésedre , hogy 100%-osan megbízható e és hogy ettől függetlenül használhatsz még gumit, arra normálisan válaszoltam. Megköszönném ha nem sértegetnél, mert én sem bántottalak semmivel. A barátnőm fogamzásgátlót szedd, szal én tudom hogy ez mivel jár, hogy fel tudja kavarni a hormonháztartást. Köszönöm!
2011. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!