Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NUVARING hüvelygyűrű fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NUVARING hüvelygyűrű fogamzásgátlóról kérdeznék. FontosLenne! Első használat?

Figyelt kérdés

18 éves leszek, még nem szedtem semmi féle fogamzásgátló tablettát, semmit, ma írta fel a dokim (Nuvaring), ő nem mondott semmit a gyűrű használatáról,

1.

23.án kell megjönnie a menzeszemnek, a menzesz első napján kell fel helyezni, igaz?? Ami bent lesz 3 hétig pont.

2.

Akkor a 3. hét leteltével egyből ki kell szedni és 1 hét "szünet"? Akkor amikor a 2. menzeszem jön meg, akkor nem kell bent lennie, csak ha elmúlik?

3. Ha már használom több mint 7 napja, akkor ha szeretkezünk a párommal, ki lehet venni a gyűrűt? mert azt írja, véd 3 órán át még.

4. És ha rosszul helyezem fel, akkor magától nem fog "helyre" menni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

igen a második menzeszed elmúlt és utána kell megint.

szerintem inkább ne vedd ki, ha szeretkeztek, am sem nyújt teljes védelmet.

magától sztem nem fog helyre menni, nekem ha rendesen volt fent, akkor is volt hogy random kicsúszott.

2011. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, a menzesz első napján kell felhelyezni. 3 hétig benn van, de igazából 4 hétre elég a hatóanyag, ha pl nyaralás miatt el szeretnéd tolni akkor 1 hét + lehet.


3 hét után kiveszed, egy hét szünet (én pénteken kiveszem és vasárnap este megjön). Akkoris be kell rakni, ha még megvan a menzesz.


Igen kiveheted, de ügyelj a 3 órás határidőre.


Ha rosszul helyezed fel, akkor ki is csúszhat, bár ez nekem csak az első alkalommal fordult elő. Azóta magától helyremegy, a lényeg, hogy benn legyen.


Remélem tudtam segíteni :)

20/L

2011. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ebben a hónapban kezdtem el használni.nekem az orvos azt mondta,hogy egy hónapot várjunk amíg kivesszük szex közben és gumit is használjunk egy hónapig.

az első-ötödik napon lehet felhelyezni,3 hétig fent van,egy hét szünet,8.napon új gyűrűt raksz fel.

rosszul nem tudod felhelyezni ne aggódj:)

2011. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Igen, én is leginkább az első felhelyezéstől parázok, utána már menni fog, biztosan.

2011. nov. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!