Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sperma termelődés általános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma termelődés általános kérdés, aki jártas az irja meg?

Figyelt kérdés
ha egy este 3oran belül elmegyek elöször , majd másodszor és mondjuk 3*ra a 2dik elélvezés után rögtön leszop rá 10 perc alatt mondjuk elmegyek akkor mennyi spermának kellenne jönnie? a válasz semennyi vagy pedig igen kevés ugye?
2009. máj. 10. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
korrekt
2009. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen ezt csinálod, akkor nagyon sok cinket veszít a szervezeted.
2009. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
MIVAN? Erről a cinkes dologról mesélj már!
2009. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de most nekem akérdésem az arra irányul h nem tudom hogy nem-e mentem el véletlenül a csajba , de akkor gondolom nem jöhetett volna 10 perc allat egy szopástól sok sperma , nem ?
2009. máj. 10. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem tudod, hogy elmentél-e?

Mindenképpen érdemes lenne a lánynak esemény utánit venni, hiszen ezek szerint több menet is volt, gumi nélkül. Nem kizárt, hogy terhes lesz.

2009. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamennyi jött, annyi épp elég, hogy egy nőt teherbe ejts. 20 millió per milliliter alatt meddőnek tekinthető a férfi, nos feltételezem, hogy te egy átlagos termékeny fiatalember vagy, a javaslat 72 órás tabletta a hölgynek.
2009. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nem mentemel benne.
2009. máj. 11. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:

De benne voltál gumi nélkül, azután, hogy elmentél. Tehát maradhatott némi sperma a hancúrlécen, ami valószínűleg a hölgybe került. Egyébként meg az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.

72 órás tabletta!!!

De tőlem babakocsit is vehettek.

2009. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utána lemostam és pisiltem :) mielőtt belementem volna.
2009. máj. 11. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom. Nincs kivel.

15:21

2009. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!