Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naiv kérdés: a sperma, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv kérdés: a sperma, ha ruhán keresztül megy el a barátom, utána még életképes?

Figyelt kérdés

Rákerült a bőrömre - combomra, de vízzel lemostam.

Nem kerülhet belém, ugye?


2009. nov. 8. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2009. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! A hímivarsejteknek saját kis jet packjük van, amivel zsupsz, beröppennek a puncidba! Sőt, ha egy pasi masztizott egy wc-n, akkor ezek a mocskok lesben állnak, és ha ráülsz terhes leszel! :D
2009. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jaj már hogy kerülhetett volna beléd? Nem tud felszívódni bőrőn keresztül.

Nyugi neeeeeem!!!!!!!!

2009. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
baz nem vagy semmi!!!!:D:D:D:D:D igen beléd kerülhettek, úgyhogy vigyázz ezentúl, ne is érintkezz pasival mer ha elmegy a szoba másik sarkában akkor is beléd mászhatnak a spermái!!!!
2009. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Amúgy odaírtam, hogy NAIV kérdés, nem kell leszólni!

Csak attól féltem, hogy mosakodáskor esetleg odakerülhetett, amikor megtörölköztem...

2009. nov. 8. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:

ha ruhán keresztül ment el, hogyan került a combodra?

nem leszel terhes, ha erre lennél kíváncsi, de hogy nem vagy elég érett a szexre, az biztos

2009. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha felnyomkodtad a törölközQt, akkor is minimális az esélye. amúgy meg...

2009. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy rajtam feküdt, és átnedvesedett a ruhája, ami hozzám ért.

És igen, tudom, hogy nem vagyok még érett, nem is csináltuk még, és egy ideig nem is fogjuk, kösz a választ...

2009. nov. 8. 21:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem értem minek hurrogjátok le. Lehet, hogy hülye a kérdés (ezzel ő is tisztában van), de hát erre van ez az oldal, nemde?
2009. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a mai gyerekek miért nem merik megbeszélni a szüleikkel, hogy a méhecske hogyan porozza meg a bibét!!! Szerintem bátran állj anyukád elé és beszéld meg vele!
2009. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!