Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és Pharmatex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer és Pharmatex?

Figyelt kérdés
Tipikus túlparázós Pár vagyunk, (lecseszést érte köszönjük szépen, nem kérünk; értelmes válaszokért jöttünk, nem ítélkezésért) 2 napja szeretkeztünk, Durex Extra Safe-fel. Nem történt semmi probléma, de azért megnyugtatásként utólag egy Pharmatexet (spermicid) is felraktam. Egy héten belül kell megjönnie, a jeleit is látom magamon. Nyugtassatok meg, ugye nincs okunk izgulni? (Még egyszer megkérek mindenkit, hogy normális válaszokat adjon.:))
2011. nov. 23. 19:05
 1/7 Hokonbaszlak ***** válasza:
Ha gumi nem szakadt ki akkor nincs...
2011. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Ameddig egy gumi nem szakad, addig tökéletes biztonságot nyújt.


Figyelj nem bántani akarlak és nem is lecseszni, de ezzel a túlparázással szexuális gátlást okoztok magatoknak.

Szép dolog,hogy védekeztek, de mindennek van egy egészséges lelki határa, nem mellesleg anyagilag is fájó ez így.

Ha lazán szeretkeznétek akkor ezerszer boldogabbak lennétek. Nem szégyen szakembert sem megkérdezni ez ügyben.

2011. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Spermicidet utólag felrakni ugyanolyan jó ötlet, mint gumit húzni az aktus befejezése után. (Igen, értettem, hogy gumit előtte húztatok, csak hasonlatként mondtam.)


A gumi bőven elég, de ha spermiciddel akarjátok a biztonságot fokozni, valamint kiszakadás esetén elkerülni a 72 órás tablettát, akkor aktus ELŐTT 10 perccel helyezd fel kúpot!

2011. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Nem hülyeség amit csináltál, legalábbis én ezt gondolom!Én is csináltam ugyan ezt amit Te, bár én a közösülés előtt helyeztem fel egy kúpot és így ha a gumival baj történt volna akkor az is ott van második védelemként és talán így tutifix a védelem!Nem szeretnék okoskodni, de ez a megoldás hosszú távon annyira nem jó és nem is pénztárca kímélő!Nagyon elleneztem a fogamzásgátló tabletta szedését a sok mellékhatása miatt, de most rá kellett szánnom magam,mert történt egy kis gumi baleset!

Szóval szerintem ne aggódj, nem lehet bajod, főleg ha érzed a jeleit!Én szurkolok! :)

2011. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak és igyekszünk változtatni a feszélyezettségen.:) (az utólagos spermicid pedig csak egyszeri alkalom volt.:$)
2011. nov. 24. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:

OK, nem azért írtam, ártani nem ártott, de használni sem használt... (volna, ha történetesen ezt használjátok védekezésként, de mivel gumi is volt, ez nem számít.)

Tényleg érdemes használni, de csakis aktus előtt, különben pénzkidobás. És akkor tényleg nyugodtak lehettek. ;)

2011. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
őőőmmmm.Én a durexet nem ajánlanám.Nekünk egyszer már kiszakadt.Az óvszert "szétmarja" a pharmatex.Lifestyles a jó.
2011. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!