Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha kilyukad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha kilyukad a gumi - nem ment el a pasi - de 2-3 percnyire volt a kielégüléstől?

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvastam h elvileg nem lehetne baj de mivan ha mégis..félek:S
2008. márc. 23. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne baj? Előváladék is van... Igaz, hogy így kevesebb az esély a teherbeesésre, de akkor is ott az esély.
2008. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pózt váltottunk akkor még nem volt kilyukadva utána állva csináltuk de azt is kb 1 percig vagy 2 de lehet elég annyi az előváladéknak..:S
2008. márc. 23. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha reálisan gondolkodunk nem lesz semmi baj! kész! igen sose mondják neked azt h tuti h nincs baj. de istenem vkinek azért nem lehet gyereke mert kevés a spermája...
2008. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos hogy terhes leszel. Habár az előváladékban is lehetnek spermák amitől teherbe eshetsz.
2008. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még van több mint 1 hetem h megjöjjön utána izgulhatok...mondjuk már most is frászban vagyok h mi lesz:S
2008. márc. 24. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
semmikép se idegesitsd magad azzal h mi van ha terhes vagy mert ez hatással lehet arra h mikor jön meg a mesnid. ha pedig még késik is akkor meg már abszolut frászba leszel. amugy nagyon minimális az esély arra h terhes vagy. számold ki h mikor volt a peteérésed. de még ha peteérésed is volt akkor sem biztos h tartalmazott spermát az előváladék.
2008. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kevés az esélye annak, hogy terhes légy, csak sajnos ott van az, hogy mi van, ha mégis... Ha ez megnyugtat a férjemmel egy évig csak így csináltuk és nem estem teherbe! (Mielőtt elment volna akkor vette ki. És különben sokan csinálják így...). Szerintem nyugodj meg és bízzál!!!

2008. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz semmi baj:S hiába mondom magamnak h nem lesz semmi baj mégis félek. sztem az elkövetkező hetet végig izgulom ahogy ismerem magam...:(
2008. márc. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!