Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pontosan mi az a "naptármódszer"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi az a "naptármódszer"?

Figyelt kérdés
Az az, hogy mikor a lánynak peteérése van akkor kb. 4 napig nincs szex? És a többi napokon mikor nincs akkor a lányba élvez el vagy kint?

2011. nov. 27. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
csak akkor vállald be, ha nem gond egy kisbaba. Ha mégis probléma, akkor valami mással próbálkozz.
2011. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem ez nem tudom mért nem jutott eszembe, hogy google-be beírjam.
2011. nov. 27. 11:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok így "védekezni" csak érdeklődtem.
2011. nov. 27. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:

60%-os megbízhatóságú, ha a lánynak már teljesen beállt a ciklusa és komolyan csináljátok.

Ha nem gond 2-3 éven belül a gyerek...

2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem praktikus, mert tényleg alacsony a megbízhatósága. Ha pedig valaki babát akar, inkább szedjen vitamint és próbálkozzanak, mert nem lehet tudni, mennyi idő, amíg összejön. Ha valaki naptár mellett nem lesz pár éven belül terhes, ott lehet, hogy valamelyik fél meddő.
2011. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!