Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen egy nőgyógyászati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Holnap megyek nődokihoz, mert lehet, hogy terhes vagyok. Le tudná írni nekem valaki, hogy mit vizsgálnak/csinálnak ilyenkor velem?

Konkrét válaszokat légyszi!


2009. máj. 13. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg csinál egy hüvelyi ultrahang vizsgálatot, azzal meg tudja nézni, hogy terhes vagy-e. Ez nem fájdalmas, ne aggódj!
2009. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Terhesség megállapítása miatt mész, vagy életedben először nőgyógyihoz? Nem mindegy.
2009. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szia! persze leírom neked.természetesen kikérdez a vérzésedről,aztán megkérdi volt e citológiai vizsgálatod magyarúl rákszűrést néztek e nálad mivel nem tudod hogy milyen egy vizsgálat ezért gyanítom még nem vették le. azt is lefogja venni leírom azt is nyugi. megkér vedkőzz le alullról ha készvagy szépen kimész mert tudom hogy ilyenkor sosem tudják hogy mennyek ne mennyek hívnak egyszerűbb ha mész már várni fog az asztal elött. a térded szét kell nyitnod elöbb megvizsgál kézzel. felhúz egy kesztyűt ésfelnyúl közben a hasad tapogatja így állapítjameg hogy milyen a méhed mérete petefészkek állapotát .a jó orvos már a 7. heti terhességet kitapintja. és közli veled hogy mit tapint van e nincs e terhesség.utána ha mondja hogy citológiát is leveszi az meg úgytörténik,hogy veszelő egy fém tárgyat úgyhívják kacsa ,azt a hüvely szélébe helyezi csak éppen a széléhez,az úgy működik hogy lefelé nyomja majd a nyelénél és úgy nyílik szét a hüvely. nem fáj ne félj kissé fura érzés ha eltudod lazítani a hasad akkor nem is veszed észre.majd benyúl egy pálkával és váladékot vesz a méhfalról ez kissé fura érzés kicsit kellemetlen de csak pár másodpercig.aztán kész is felöltözöl és elmond mindent. ha nem tudja behatározni hogy terhes vagy e elkűld ultra hangra .remélem segítettem.ja és még valmi. vigyél magaddal betétet mert a citológia után normális egy kis vérzés ezt mondani is fogja azért mondom hogyvigyél bár a jobb orvosok adnak is . de nálad legyen sok sikert ne félj
2009. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
én is elsőnek azért mentem hogy megnézze terhes vaqgyok e. nálam úgy volt hogy két ujjával vizsgált meg és úgy állapította meg azt hogy terhes vagyok. később ultrahangra kellett mennem hogy biztos legyen és ott kiderült hogy csak nagyobb a méhem szerencsére.
2009. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
elöttem írónak mondanám két ujjal nem lehet terhességet megállapítani az még a hüvely végéig sem ér fel ,márpedig ha terhességet néz egész a méhszájig felnyú én 3 gyereket szűltem te hány éves vagy?
2009. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
végülis nem tudom hány ujjal én kettőnek érztem nem néztem oda nem volt a legkellemesebb. azt tudom h csak a kezével "matatott" ott lent.
2009. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ugy nézte meg h terhes vok-e. szoval lehet.
2009. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2009. máj. 13. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Én is holnap megyek nődokihoz, csak én hüvelygombára gyanakodva...:S A rákszűrésről meg annyit h nekem egyszer már megcsinálták és nem fájt, max kellemetlen, és nem véreztem egyáltalán. Jól bekarmol az az orvos akinél vérzés lép fel:S
2009. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Legalább hatszor le van már itt írva!

Miért nem vagy képes visszaolvasni?

2009. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!