Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első 3 hét használat után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 3 hét használat után levettem a Nuvaringet és mèg nem jött meg. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

az első nuvaringet nov. 7-én 23:55kor helyeztem fel, a menstruációm első napján, és ezen a héten hétfőn, 28-án éjfél körül vettem le. elvileg az eltávolítás után 2-3 nappal meg kell jönnie, de azóta sem történt semmi, csak néha fáj a hasam mintha meg akarna jönni. a nuvaring az orvosom szerint 7 nap után már véd és a párom először a 8. napon élvezett el bennem. tegnap csináltam egy tesztet, de negativ lett, bár tudom hogy még elvileg korai lenne kimutatnia ha terhes vagyok. hétfőn kell felhelyeznem a következő nuvaringet... mit tegyek ha addig nem jön meg? mi akadályozhatja? a dokimhoz csak jövőhét szerdán tudok menni, addig meg nem hagy nyugodni a gondolat, hogy miért nrm jön meg és hogy ugye nem eshettem teherbe?

előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 2. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom úgy van, mint a tabinál, hogy tájékoztató szerint 2-3 nap, gyakorlatilag meg a szünetben kell megjönnie
2011. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most is úgy görcsöl a hasam mintha épp megjött volna, de mégsincs semmi vàltozás. : ( aggódom.
2011. dec. 2. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem tabletta mellett mindig a szünet 5. napján jön meg.
2011. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nuvar-ing helyett használj Len-ing-et :P
2011. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs pánik! :) írj üzit, nekem első nuvaring utána teljesen kimaradt:) Benne van a tájékoztatóba, hogy semmi gáz nincs. Én is görcsörtem, minden egyéb, de nem volt semmi :) ha a második alkalommal(amikor leveszed) akkor sem jön, akkor kell orvoshoz menni. Nekem mai napig nem állt be, pedig már vagy 6 hónapja ezt használom, nem akkor jön meg amikor leveszem, hanem előtte, és amikr leveszem, akkor nincs már menstruációm:) Orvos azt mondta még várjak 3hónapot, és ha nem áll be akkor menjek vissza. De nyugodj meg, ez természetes. Benne van a téjékozatóba. Nem vagy terhes, mi már az elsőnél a 5-6. napon csináltuk gumi nélkül. Nyugi, ez normális. Mondom mégegyszer.
2011. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 2. 13:18
 7/7 A kérdező kommentje:
na most estére már meg is jött :)
2011. dec. 3. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!