Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veszélyes "csak úgy" abba hagyni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes "csak úgy" abba hagyni?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve szedem a tabit, de főiskolás lévén, nem volt időm eljutni a dokihoz...

Állítólag 2-3 év után érdemes gyógyszerszünetet tartani, és a szünet is olyan 1-2-3 hónapig kell, hogy tartson.

Persze egyénenként változó, hogy milyen reakció jön létre a gyógyszer után. Ezért parázok kicsit.


2011. dec. 2. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát már abbahagytad a szedését?

Szerintem minimum fél év pihenőidőt hagyj magadnak.2év után minimum 2hónap,de inkább több,amíg visszaáll a szervezeted.Itt a vizsgaidőszak lassan,lesz időd elmenni nődokihoz,úgyhogy uccu!:))

2011. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vasárnap szedem be az utolsó szemet:S:P

Jaj ne is mondd vizsga időszak:S:DDD

Köszi a választ:)

2011. dec. 2. 14:01
 3/6 anonim válasza:
szűk és forró??? :$$$
2011. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne veszélyes abbahagyni, nemértem a kérdést?

Fél évet mindenképpen érdemes szüneteltetni, ha már abbahagyod.

2011. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes,ha nem sajnálod a pénzt óvszerre!:D

Amúgy valóban nem lesz tőle bajod,nekem sem volt.

20L

2011. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért veszélyes, mert valakinek a vérzése megváltozik, és természetesen pejoratív értelembe.... Tehát 9-14 napos menszesz + erős görcsök stb.

Nem az óvszerre sajnálom a pénzt, csak azt, hogy azt kell használni:D Meg azért drágább lenne egy gyerek:P


Meg mostanában fura fájdalmaim voltak (szívembe, hasamban, méhemben, +durva fejfájások)... Azért nem jó érzés ennyi szemetet megzabálni minden nap. (gyógyszert)


örülök, hogy nem volt semmi bajod:) Remélem nekem se lesz! Köszi a választ

2011. dec. 4. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!