Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix20? Ismerős? Véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix20? Ismerős? Vélemények? Pozitív? Negatív? Ha magömlés a hüvelyben történik, ez a tabletta mekkora biztonságot ad a nem kívánt terhességre?

Figyelt kérdés

A kedves párom most kezdi el szedni a fent említett készítményt, de sehol nem találtunk kézzelfogható írásokat a tablettáról. Linket nem kérünk! Azt a gugli is tud adni!

Anyukák, kismamák véleményét várjuk elsősorban!

(Kis p*cs*s, 14 éves és agyszintű gyerekek is kíméljenek!!!)


2011. dec. 4. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
minden tabletta véd a terhességtől.. az meg h a baratnodre h fog hatni, relativ.. van baratnom, aki évek ota szedi, és semmi gondja vele, nekem meg fajt tole a fejem, meg nem volt semmi kedvem a szexhez.. ezt igy előre senki se tudja megmondani.......
2011. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok sem, anyuka, sem kismama, sem 14 éves p*cs*s..:) Én 2 hete kezdtem el szedni, egyelőre nincs nagy gond vele, igazából én rosszabbra számítottam. A menstruáció után 1 hétig volt egy kis barnázás, fájnak a melleim, de ezen kívül (lekopogom) se fejfájás, se hányinger, se más kellemetlenség nincs. Nekem a doki azt mondta, az első levél beszedéséig kell még az óvszer, de a legtöbb helyen azt olvastam, hogy már egy hét után is védett, nem lett belőle gond... Én a biztonság kedvéért kivárom azt az 1 hónapot:)
2011. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Elsőnek: köszi még egyszer, azt tudom, hogy mindenkinél más-más tüneteket produkálhat. Mindketten úgymond "tabletta-szüzek" vagyunk. Ő még nem szedett, nekem meg nem volt olyan párom, aki szedett volna. De most, hogy komolyodik a dolog...

Másodiknak: neked is köszi még egyszer. Valójában a válaszoddal megválaszoltad a következő kérdésemet is, hogy mennyi idő az, míg teljes körű védelmet alakít ki, ill. mennyi is azaz idő, míg "pót-fogamzásgátlást" (pl. óvszert stb...) kell alkalmazni.

Köszönöm mindkettőtöknek!

De ettől eltekintve várjuk még a válaszokat. :)

Egy kezdő pár... :)

2011. dec. 5. 12:06
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! A tablettát 1 hete kezdtem el szedni a menstruáció első napján, azelőtt sosem szedtem még, (a védekezést máshogyan oldottuk meg), semmilyen mellékhatást nem tapasztalok!! A menstruáció szokásos lefolyású volt, semmi különleges, se hányinger, se semmilyen mellékhatás nem jelentkezett eddig!! A tabletta felírása előtt nekem egy tejleskörű laborvizsgálatot is csináltak, aminek ez eredményére 3 hetet kellet várjak, és csak ezután kezdtem el a tablettát szedni! Remélem tudtam segíteni! A legjobbakat Nektek! Egy 29 éves nő
2011. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!