Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most vagyok a 3. hétbe....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok a 3. hétbe. Csütörtökön és pénteken elfelejtettem bevenni a gyógyszert, így szombaton vettem be 3-mat. Ezen a héten van a tablettamentes szünetem, ha sexelek a párommal lehetek terhes? Vagy védekezzünk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetsz
2011. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szabad ilyet csinalni h egyszerre harmat beveszel.. hasznaljatok ovszert a levél végéig!!
2011. dec. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszed be mindjárt első nap ez egész levéllel, akkor nem felejtenéd el...?


Nem is értem, a tablettát vérvétel és orvosi vizsgálat alapján írják, pedig nem ártana hozzá egy IQ-teszt is.

2011. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak maximálisan igaza van. Te még nem vagy elég érett fejben, hogy fog.gátlót szedj. Habár jobb is, ha ilyeneket csinálsz, talán meddő leszel, és később nem szaporodsz tovább.
2011. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!