Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 3. hétbe. Elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3. hétbe. Elfelejtettem csüt. és pénteken bevenni a fogamzásgátlót, így szombaton vettem be 3-mat. Most van a tabletta mentes szünetem, ha sexelek a párommal, terhes leehtek, v védekezzünk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már tablettát szedsz, ne felejtsd el bevenni, és mivel napi szinten kell, hülyeséget csináltál hogy 3at vettél be egy nap... terhes bármikor lehetsz, csak kevesebb az esély rá...
2011. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom tudom, csak nemtudtam h mitcsináljak, h bevegyem, vagy inkább hagyjam ki..szóval nemtudom mi legyen:S
2011. dec. 6. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább védekezzetek pluszban is.
2011. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, így lehetsz.
2011. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utólag már nem tudod bepótolni. 2 tabletta között max. 36 óra telhet el ! Védekezzetek másképp és legközelebb figyelj oda.
2011. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha egy nap elfelejted bevenni a tablettát, akkor az másnap már ne vedd be, megzavarhatja a hormonháztartásod! Elfelejtett tabletta után 2 hétig érdemes védekeznetek, de azt hiszem, ez a használati utasításban is benne van.
2011. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen az levan írva, ha egyet kihagoyk nembaj, bevehetem másnap az nemgond. többször volt ilyen és a nőgyógyászom is mondta h az nem baj ha másnap beveszek még egyet. de ezmár ugye sok.. jó hülye voltam én bevallom. de hirtelen nemtudtam mit csinálni.
2011. dec. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!