Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátomnak nem megy óvszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem megy óvszerrel, volt már veletek ilyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem rég abbahagytam a fogamzásgátló szedését és óvszert kezdtünk el használni a barátommal. Azóta háromszor együtt voltunk és mindig ugyanaz történt, a barátom alig érzett valamit és emiatt nem is állt fel rendesen neki. Tudom, elég sok ideig el volt szokva a gumitól, de azért azt nem gondoltam, hogy ilyen rossz lesz majd az átállás, pedig a kapcsolatunk első hónapjaiban óvszert használtunk, meg ő a régi barátnőivel is. Még új fajta, nem tudom milyen extra vékony anyagú óvszert is vettem, hogy segítsek a helyzeten, de hiába...

Nem tudom, mit tehetnék...Próbálkozzak tovább és majd egyszer jó lesz? Még egy jó ideig nem szeretnék újra fogamzásgátlót szedni, esetleg más tippetek van? Köszi :)


2011. dec. 6. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Most köcsög leszek, de ha régen jó volt, akkor nehogy már most ne legyen.

Majd megszokja.

Vagy keressetek más megoldást. Pesszárium-spermicid vagy spermicid-megszakítás.

2011. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát az óvszer használata javallott de nekem még nem volt sikeres akcióm vele egyszerüen kellemetlen érzés arról nem is beszélve h akár milyen vékony attól még magát a lányt nem érezheted nem "lehettek együtt" én mindig azt csinálom hogy guminélkül csináljuk és amikor érzem hogy lassan a végét járom kihúzom és máshogy végezzük el. Kicsit kockázatos de nekem van ilyen téren ön uralmam nem tom barátodnak ez megoldható-e valamit mindenképp ajánlanék mert ez neki is kellemetlen és számmodra sem kielégítő

20/F

2011. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

"Kicsit kockázatos"


Neked könnyű te nagyokos. Nem te leszel terhes, te akármikor leléphetsz, ha mégse úgy jönnek össze a dolgok, ahogy te gondoltad. A csaj meg menjen abortuszra, vagy szülje meg a gyereket egyedül.

Ennél gusztustalanabb, önzőbb dolgot el sem tudok képzelni.

Ha szeretek vkit, akkor nem teszem ki ekkora kockázatnak!!!!

2011. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én el tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet egy fiúnak az óvszer, mert még én is kevesebbet érzek úgy :) Ettől még az elkövetkező pár évben biztosan nem szeretnék gyereket, úgyhogy a megszakításos védekezés ki van zárva, pedig milyen jó lenne :) A pesszáriumra már én is gondoltam, majd megkérdezem a nőgyógyászt.
2011. dec. 6. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem lehet kapni amúgy, csak külföldről rendelni.
2011. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ennyire el van szokva a gumitól, ez teljesen normális. Az én barátommal is ez volt az elején, kb 1 hónapig, sőt nagy néha még most is előfordul..

Meg szabad kérdezni, hogy miért nem szedsz már gyógyszert? Valami gond volt vele?

2011. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pharmatex hüvelykúp. Vagy megszakítás helyett a végén húzza fel az óvszert, akkor már csak nem konyul le.
2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A gyógyszert kb 3 éve szedtem és akartam egy kis szünetet tartani. Sajnos az öröklött visszérproblémáimnak se tett jót, na meg persze a súlygyarapodásból is elegem lett már :) Egyébként nagyon elfoglaltak vagyunk a barátommal, úgyhogy olyan sokat nem is tudunk együtt lenni, így nem láttam értelmét a 24 órás védelemnek :)

A pharmatexről nagyon sok rosszat hallottam, olvastam, nem kockáztatnám meg.

2011. dec. 7. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, és legyél türelmes. Párom sokáig már az óvszer kibontásától is lelohadt, mert előtte egyszer aktus közben elszakadt. Több hónap kellett neki, mire ez nem okozott problémát. Arra pedig vigyázzatok, hogy ha nem teljesen merev a hímvessző, lecsúszhat róla a gumi!
2011. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló a mi helyzetünk is, látom a barátomon, h nem szereti az óvszert, nem is nagyon kezdeményez vaginális szexet! :( Fogamzásgátló ellenes vagyok, nem is ajánlották, h szedjem a vérvétel eredménye miatt...Nem tudom mit tegyek, megszakításos módszer abszolút kockázatos szerintem, hiszen már az előváladékban is lehetnek spermiumok...A hüvelykúpon gondolkozom, de az is macerás kicsit..:(
2011. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!