Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 eve vagyok egyutt a parommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 eve vagyok egyutt a parommal es sex kozbe nem szoktunk vedekezni de lehetek terhes nem elvezet belem de kesik! Ha eddig nem lettem terhes az elovaladektol most lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 23:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet
2011. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Es mennyi ra az esely?Mennyit varjak a teszt csinalasal?
2011. dec. 6. 23:30
 3/49 anonim válasza:
meg van rá az esélye.... tabi v gumi.!!
2011. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
Az nem értem, hogy mért nem mész el egy tesztet venni és kiderülne, hogy az vagy e!! Itt szerintem senki se médium, hogy beléd lát! És igen lehetsz terhes az előváladéktól!! De szerintem vegyél tesztet!
2011. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
De ha eddig nem lettem terhes a valadektol most mi valtozott?
2011. dec. 6. 23:31
 6/49 anonim ***** válasza:
68%

Akik képtelenek helyesen írni, azoknál sokkal inkább fennáll a nem kívánt terhesség veszélye, ugyanis Isten valamiért bünteti a normális embereket és a magadfajta írástudatlan marhákat szaporítja. Szomorú, de ez van.


Vannak ékezetes betűk, van vessző és nem "kozbe", hanem (ha már feltétlenül ékezet nélkül akarod írni, akkor) "kozben". Továbbá: "elvezett" és "lehetek".

2011. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdésedre válaszolva: az, hogy eddig mázlid volt, az nem jelenti azt, hogy mindig mázlid lesz.
2011. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:

[link]


Itt látni fogod, hogy 100-ból 35-en teherbe esnek ezzel a módszerrel.


[link]


Olvasd el!!!

2011. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT HA MOST NEM A HELYES ÍRÁSRA FIGYELTEM!!!!.....DE HA ENNYIÉRT IDEGES LESZ A TE GONDOD..........................+++++
2011. dec. 6. 23:35
 10/49 anonim ***** válasza:

ez sok dologtól függhet.. mint például a párod lábmérete, hányszor gletteli rommá a WC.

ha úgy érzed hogy a párodban lezajlódó anyagcsere túl gyors és néha szellent az annak a jele h megérett a fosásra.

2011. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!