Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet szülői...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet szülői beleegyezés nélkül tablettát íratni?

Figyelt kérdés
és hogy zajlik ez? nőgyógyászhoz kell mennem, és csak felírja? mennyibe fog ez nekem fájni?
2011. dec. 7. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
8
2011. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16-tól.....3havi adag kb 5-6ezer...nem tudom. 16-től lehet iratni,de jobb ha nem iratsz még fiatalon. Én 20 vagyok és nem szedek
2011. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 15-16 éves koromtól szedtem fogamzásgátlót (ciszta), ahhoz semmiféle szülői beleegyezés nem kellett. elmész, megvizsgál, aztán felír, 2-3 ezertől kezdődnek.
2011. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi.((:

és ha szedem egy ideig.. én többet nem akarom szedni. akkor csak gondolok egyet és nem szedem tovább?

2011. dec. 7. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 17 éves voltam, Édesanyám elkísért, mert amolyan barátnős a viszonyunk, de szerintem is 16 vagy 18 éves kortól. Ha elkezded szedni és aztán abba akarod hagyni, megteheted, amennyiben tisztában vagy az egyéb védekezési módszerekkel, különben pórul jársz. De szerintem egészségesebb, ha az orvosoddal megbeszéled, hogy abba akarod hagyni és ő javasol mást esetleg. A gyógyszereket azt hiszem már csak idén írják 3 havi adagra, tehát a havi 1-2 ezertől kezdődik.

22/L

2011. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát nekem egyáltalán nem "bartánős" a viszonyom anuyval..:| (:

jövő évtől mennyit írnak fel?

2011. dec. 7. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg 1 havi adagot lehet majd csak sajnos venni. :/
2011. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy teljes kommentet írjak:

Szerintem 16-18 év körül lehet feliratni tabit. Voltaképp én most töltöttem a 18-at és pár hét múlva kezdek el először szedni tabit.

H

2011. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és már voltál dokinál?
2011. dec. 7. 17:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Orvostól függ. 16 felett már biztos felírják, az alatt meg ki tudja.

De az a véleményem (és az orvosomnak is!!), hogy 18 alatt nem javasolt.

2011. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!