Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t fogok szedni, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t fogok szedni, de van egy-két fontos kérdésem. Kaphatnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán megvettem életem első fogamzásgátlóját. A kérdéseim tapasztalat illetve úgymond valamelyest a gyógyszer alapján lévő ismeretek kellenének nekem. :)


Az egyik, hogy azt írja ugye a Y., hogy ha a menstruációm első napján beveszem, akkor védett leszek. Ez 100% vagy inkább várjak 1 hónapot?


A másik, hogy mekkora esély van arra, hogy megnőjjenek a melleim? Nem, nem ezért kezdem el szedni, csupán ez tenne engem maximálisan boldoggá. :) [A félreértések elkerülése képpen szólok, hogy elégedett vagyok a testemmel, csak valahol mégis örülnék. :)]



2011. dec. 7. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én másmilyen fogamzásgátló tablettát szedek, de az enyémre is az van írva, hogy védett leszek az első szem után. szerintem az nem 100%, én vártam 2 hetet :)

a másik pedig, hogy 3 hónapja szedem, és máris nőtt a mellem :D egy barátnőmnek is így volt, viszont egy másiknak nem nőtt tőle. szóval szerintem személy függő, de több esély van rá, hogy nő tőle a melled:)

2011. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is nőtt tőle
2011. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)

Remélem, nekem is fog nőni, mert régi vágyam ám ez. :)

És akkor én is várok majd vele mindenképp.

2011. dec. 7. 16:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Bnőmnek nem tudom a melle nőtt-e, de az egész leányzó szélesedett, az biztos.

Azért hagyta abba, mert olyan szinten lecsökkent a libidója, hogy már egyáltalán nem volt kedve a szexhez.


Persze mindenkire máshogy hat a gyógyszer.

2011. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sem Yasminelle-t szedek, de én is most kezdtem nemrég, és már 3 hét után nőttek a melleim:) na jó, nem olyan brutális mértékben, de azért látható rendesen:)
2011. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A negyedik kommentelőnek köszi a választ, remélem a bnődnek minden okés már. :)


Az ötödiknek szintén köszönet, remélem, nekem is nőni fognak. :))

2011. dec. 8. 18:16
 7/15 anonim válasza:
nekem is megnőtt a mellem (bár igy sem volt kicsi)... és nagyon durván lecsökkent a libidóm... olyan szinten h ez vezetett talán a szíktásunkhoz is :( azt hitte, azért nem szeretkezek vele, mert nem szeretem :( pedig nagyon szerettem.. na mind1... már abbahagytam a szedést, a cicim kisebb lett, a szexuális vágyam megnőtt :D újra összejöttünk :D:D <3
2011. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hű... :/ Ez elég rossz... Remélem, akkor már minden rendben van tényleg. :) Én szóltam a páromnak, hogy ez is benne lehet a pakliban, szóval akkor ne akadjon ki, viszont akkor fix, hogy gyógyszerváltás lesz. Köszönöm a kommented! :)
2011. dec. 10. 09:15
 9/15 anonim válasza:

szia. nagyon jó tabletta, én már 4 éve szedem. de az én véleményem, hogy várj 1 hónapot, vagyis 1 levelet,ugyanis így születtem meg anno, hogy anya nem várta ki :)

a mellem viszont egyáltalán nem nött. nem fogytam, nem hiztam, teljesen okés.

de mindenkire máshogy hatnak a dolgok.

sok sikert! :)

2011. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A libidóval kapcsolatban: nekem is csökkent, nem is kicsit, bár szerintem nem a gyógyszer miatt elsősorban, nálam abszolút agyban dől(t) el a dolog. Még csak most kezdtem szedni, és még hogy is mondjam... nem bíztam teljesen a gyógyszerben és annyira begörcsöltem, hogy szó szerint képtelenség volt még akár egy ujjal is belém hatolni:) na ez addig tartott, amíg teljesen spontán minden rákészülés nélkül 'véletlenül' belémcsusszant a barátom... eddig még sosem próbáltuk gumi nélkül, szóval egy hatalmas sokk ért, a jó értelemben:D úgyhogy innentől kezdve nem hiszem, hogy lesz ezzel gond:)
2011. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!