Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi rá az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés

Mennyi arra az esély hogy szex közben kiszakadjon az óvszer ?

Szűz vagyok, még és ma szeretnénk a barátommal lefeküdni, de nagyon félek , hogy kiszakad az óvszer ...:S


2011. dec. 11. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk nagy eséllyel kiszakad akkor no szex?
2011. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

nem akkor, csak nagyon fogok parázni...

tényleg szeretem és 9 hónapja vagyunk eggyütt ...

2011. dec. 11. 10:30
 3/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39 és jön a baba:) Amúgy nem sok esélye van a szakadáshoz, de előfordulhat. Olyankor gondolom tabi után kell nézni és most nem a tele tabira gondolok hanem a fogamzásgátlóraXD
2011. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
+9-et akartam írni és nem 39-et:)
2011. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát párom mondta h mielott velem volt sose fordult vele elo. De nállunk már tobbszor is. Igaz tabit szedek uh nagyon nem paráztunk
2011. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

haha :P ...amúgy 17 múltam :) barátom meg 19....csak az a baj ,hogy szüleim nem tudhatnak a dologról, mert nagyon régimódiak, és elenzik a házasság elötti szexet..

ezért még szedni sem tudok én fogamzásgátló tablettát :S ...

2011. dec. 11. 10:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Mikor leszel 18? ha addig kibírnátok akkor mehetnél egyedul tabit iratni és nem kell tudnia senkinek. Mondjuk az jó kérdés h mibol veszed meg?
2011. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi az esélye :)

am meg tudsz íratni fogamzásgátló tabletát mivel minden évbe kell menni ilyen szűrésekre .. és ott tudsz írtani és titokba is maradhat :)

2011. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jah csak sok nogyogyász nem irja ki 18 év alat csak ha a szulo is ott van
2011. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!