Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom félni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek második levélnél tartok, Első hónapban még ezen kivül is védekeztünk, most viszont már nem...

Az a problémám, hogy megjelent az arcomon két óriási pattanás, SOHA nem voltam pattanásos bőrű (néha azért volt 1-2), de most olvastam, h a fog.gátló jó pattanás ellen, meg h terhességkor szokott megjelenni pattanás...

Akkor most mi van? Nem véd a tabletta?

Vagy mástól jöhetett ki ez a két pattanás?


2011. dec. 11. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elő szokott jönni pár pattanás a homlokomon, mégsem vagyok terhes. Nyugi, ha rendesen szeded, és az első hónapban még pluszban is védekeztetek, akkor semmi baj nem lehet.
2011. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar menj el a dokihoz és irass másik gyógyszert
2011. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem a pattanás zavar, hanem félek, hogy nem véd a tabletta...
2011. dec. 11. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Végezz el egy terhességi tesztet.Én a biztonság kedvéért,amíg szedtem fog.gátlót átlag 2havonta teszteltem.Soha nem volt probléma,de meg akartam magam nyugtatni.Szóval ezt nyugodt szívvel ajánlom neked is.
2011. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha értelmes válaszoló lennél nem a kérdezot szidnád mert már mondta h nem a pattanás zavarja. És am gyógyszer melett is becsuszhat. Ismerek oat akinek úgy sikerult

TESZT

2011. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt épp kisimult a bőröm, sokkal kevesebb a pattanásom. Szerintem nem vagy terhes, de ha bizonyosságra vágysz, vegyél egy tesztet.
2011. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pattanás, mint 100%-os terhességi tünet. Gratulálok. Kedves Kérdező, gondolkozz! Most zavartad össze egy hormontartalmú gyógyszerrel a teljes működésedet, szerinted mitől vannak pattanásaid???
2011. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!