Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex bnőmmel, és amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex bnőmmel, és amikor kezdtünk bele melegedni hallottam egy reccs hangot. De csak pár mozdulattal később éreztem meg hogy a gumi volt az. Az elején voltunk még messze voltam hogy elélvezzek. Ettől még lehet hogy para van? Mit ajánlatos most tenni?

Figyelt kérdés
Az eset tegnap este fele történt. Szóval több mint fél napja. Neki kb 1 hete ilyenkor volt menstruációja. Amikor kérdeztem, akkor meg azt mondta hogy kb 1 hét múlva lesz érése (naptár szerint). Menjek el vele patikába kúpért, vagy a nőgyógyászhoz 72 órásért? Vagy csak maradjak nyugton mert nem lesz belőle semmi?
2011. dec. 11. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apuka leszel. Ha nem akarsz még, akkor irány a patika!
2011. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor tehát kúp. Vasárnap hol találok nyitva patikát?
2011. dec. 11. 14:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez csak az én véleményem volt, ne hallgass rám... Különben is kicsi az esélye a terhességnek.
2011. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor te a helyemben elmennél a pároddal a patikába kúpért, igaz?
2011. dec. 11. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
dehogy menne . Mit gondolsz berakod és már terhes ? Még ha folyton úgy csinálod hogy nem benne mész el is sokáig nagy valószínűséggel semmi nem lesz . A gumik meg nem tudom ami elég vékony hogy élvezhető legyen a szex szét szakad ,de néha a vastag is szét szakad a pics ába mindenki mondja hogy a legbiztonságosabb módszer hát banyek ja ha nem vesszük figyelembe ,hogy tele van baki lehetőségekkel és sokkal szarabb a szex vele .
2011. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eddig úgy csináltuk: CSAK és kizárólag gumival. És ha éreztem hogy jön, akkor kihúztam mindenestül és kész. De hallottam, hogy van amikor már az elején is jön egy kicsi, csak emiatt parázok most. Mert ha mondjuk nem védekezek, és utána még telibe bele is élvezek, akkor megérdemeljük hogy terhes legyen. Na de így? Persze terhesség ellen szól hogy aktus elején voltunk, naptár szerint (már amennyire ez hihető) most "biztonságos napok" vannak nála...
2011. dec. 11. 14:49
 7/14 Eleanor0109 válasza:
Én a helyetekben nem mennék...iszonyatosan drága és ha tényleg így van,ahogy leírtad az esélye nagyon csekély... szerintem...
2011. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Eleanor0109 válasza:
0%
de ha mégis féltek állítólag van egy módszer amitől a spontán vetélés indul be: egyenesen kell állni lábakat összezárni, magaslábujjra emelkedni, és lecsapni a sarkad a földre... az okosok azt mondják, ez hatásos módszer... :D
2011. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobb megelőzni a bajt irány a gyógyszertár.
2011. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az első üzeneted kissé megnyugtatott, a második meg kissé megmosolyogtatott. Szóval köszönöm :)
2011. dec. 11. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!