Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv! Szombaton volt 1 kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Szombaton volt 1 kis kaladunk a barátnőmmel, de nem volt gumi és mondták, hogy ezt pár hétig tablettával lehet orvosolni, tudtok erről infót adni?

Figyelt kérdés
Persze félúton kivettem, és igazából egyikünknek se volt orgazmusa aznap, de barátnőm mondta, h nem csak úgy lehet terhes és azóta is ezen idegeskedünk. De haverom mondta, hogy pár hétig van erre tabletta ami megoldja ezt a gondot, erről kérnék megerősítést.
2011. dec. 7. 15:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tabletta van erre a gondra...
2011. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Akkor megszívtátok... Már nem tehettek semmit, ha terhes.
2011. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Értem, na meg az is, hogy elveg ilyen hamar a teszt se mutatja ki nem? Szal csak nőgyógyásznál, vagy hol lehet ezt megvizsgálni.
2011. dec. 7. 16:06
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Eseményutáni tabletta létezik, de aktus után legfeljebb 72 órával be kell venni! Ti erről már lekéstetek. Másfajta tabletta nincs (vagyis van, abortusztabletta a neve, de Magyarországon illegális, nem kapható!).
2011. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap elteltével még a nőgyógyász sem tudja megállapítani a terhességet. Várjatok még 2 hetet, és utána csináljon a barátnőd egy terhességi tesztet.
2011. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Értem, én egy ilyen tablettát találtam, azt írja, ha jól olvastam, hogy 9 hétnél korábbiak bevehetik, vagy mi.
2011. dec. 7. 16:09
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"nőgyógyásznál, vagy hol""De haverom mondta, hogy pár hétig van erre tabletta"


Azért te is érzed,hogy nem úgy kezelitek a dolgot,ahogyan kellene.Ez nagy felelősséggel jár,jó lenne,ha eljutna a csöppnyi agyatokig!!!!!!!!!

2011. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Bocs itt a link [link]

Képzeld szombat óta ezzel basz az ideg, elhiheted, hogy komolyan veszem, nem azon mutatkozik ez ki, hogy hogy írok!

2011. dec. 7. 16:11
 9/32 anonim ***** válasza:

az esemény utáni(lásd 72órás tabletta),na erről már lekéstetek,mert szombat óta eltelt már 5 nap...


Más megoldás nincs.


A terhességi teszt,pedig az aktustól számított kb 14.napon tud valós eredményt mutatni.Szóval jövő hét szombaton vegyetek tesztet.Ha véletlenül pozitív,akkor sem kell kétségbe esni,hanem azonnal(akármi is az eredmény)elmenni a nőgyóyászhoz.

2011. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Értem, de mondom egyikünknek se volt orgazmusa, tudom ez nem jelent semmit, de így csak kevesebb rá az esély nem?
2011. dec. 7. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!