Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudnám meggyőzni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meggyőzni az egyik legjobb barátnőmet, hogy a sürgősségi tabletta azért nem azonos az abortusszal? (Tavaly nyáron vett be egy ilyen bogyót, azóta sem tudja megbocsátani magának, úgy érzi lelkileg mintha abortusza lett volna. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nézz utána neten és mutads meg neki vagy szakértőt kérdezzen !
2009. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Felnőtt nő, nem 15 éves, de úgy érezte abból a kapcsolatból nem jöhetett volna baba (egyszer feküdtek le, védekeztek, mégis megijedt), pedig akkor is győzködtem, hogy szinte 0 % esélye lett volna, hogy teherbe esett. Sokat gondol azóta is erre, nagyon ritkán beszél róla, de tudom, hogy nem bocsátott meg magának.
2009. máj. 17. 09:51
 3/15 A kérdező kommentje:
Rengeteget utánaolvasott, nődokival is beszélt, az esze tudja, hogy mi a különbség, csak a szíve, lelke nem. A megbocsátás sajna nem észből jön... :(
2009. máj. 17. 09:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utána a terhességet akadályozza meg.
2009. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Hát igen... a nők nem ésszel gondolkodnak.
2009. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nemcsak én nem tudok segíteni, látom másnak sincs hasznos ötlete:(

Kedves utolsó válaszadó: gondolkodni nemtől függetlenül mindenki ésszel szokott, csak van ami túlmegy azon, hogy ésszel megoldható legyen. (érzelmek, megbocsátás, harag stb.)

2009. máj. 17. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Már nem azért, de az abortusz egy kezdetleges életet szüntet meg, akinek még nincs tudata. A 72 órás tabletta a teherbeesést gátolja meg. Szóval a 72 órás az olyan szintű mint a gumi ha úgy vesszük, szóval ennyi erővel már maszturbálni is bűn...
2009. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Az előttem szólóhoz: mit szóltál volna hozzá, ha téged néztek volna kezdetleges életnek, akinek még nincs tudata?

Az esemény utáni tabletta és az abortusz közt csak annyi a különbség, hogy a tablettánál nem lehet tudni, volt-e egyáltalán megtermékenyített petesejt.

Nála azt írod, védekeztek, tehát az esélye elhanyagolható. Ha ezt nem éri fel ésszel, lehet hogy jó volna ha pszihológus segítene neki.

2009. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azóta is sokat beszélgettünk erről és nem jutottunk előrébb:( Hátha valakinek van valami jó ötlete.
2009. júl. 11. 08:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! szerintem ezt te csak úgy tudod megoldani ha elviszed a barátnődet egy pszichológushoz és mellette állsz h tudja h rád mindig számíthat! Ez lenne sztem a legjobb megoldás!

19/L

2009. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!