Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónapban most a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapban most a második hogy megjön. Fél hónapja múlt el csak. Lehet a fogamzásgátló miatt?

Figyelt kérdés
Nem egymás utáni napokban, de mostanában volt 3 nap is amikor nem tudtam bevenni és el vagyok maradva.. Lehet ennek az oka, hogy menstruálok megint, mert ilyen még nem fordult elő velem
2011. dec. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, és hormonzavarod is lehet, és terhes is lehetsz.. nem szabad ilyet csinalni!!
2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az össze-vissza szedés teljesen felborította a hormonháztartásod.

A legjobb lenne, ha abbahagynád a gyógyszer szedését, mivel így úgysem véd, és vagy védekeznél más módon, vagy elhatároznád, hogy rendesen szeded, és 1 hónap kihagyással, mikor újra megjön a havi vérzés, akkor kezdenéd újra szedni, és ugyanúgy várnál 1 hónapot kiegészítő védekezés mellett.

2011. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van attól van,hogy nem jól szedted.Ha már összevissza szedted,akkor ebben a hónapban nagyon figyelj oda a kiegészítő védekezésre.(óvszer erősen ajánlott)
2011. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne hagyd abba, meg főleg ne egy hónap után kezdd újra.. azzal sokkal nagyobb rosszat csinalsz.. de most legyen vagy gumi, vagy pharmatex + megszakitás..
2011. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hiába szedi, így teljesen össze van zavarodva a szervezete. Azért kéne kihagyni 1 hónapot, hogy megjöhessen a rendes menstruáció és akkor elkezdje szedni újra rendesen.

Én egyszer 2 szemet hagytam ki, és az orvos mondta, hogy így csináljam.

Ha szedi tovább, sose fogja tudni, mikortól véd rendesen, ugyanúgy csak pár hónap múlva lehet biztos benne...

2011. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de nem szabad 1 hónapra abbahagyni, aztán meg újrakezdeni. legalabb fél évig kell szüneteltetni, ha 1 hónapra abbahagyja, az hatalmas löket a petefészkeknek, meg a méhnek.. belekavarsz egyszer, aztan békénhagyod, aztán megint belekavarsz..
2011. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó, hogy 2 ellentétes választ írnak minden szakértelem és hozzáértés nélkül... Menj el a dokihoz, majd ő megmondja, mit csinálj, de számíts egy jó nagy adag lecseszésre és kioktatásra. Ha ilyen feledékeny (vagy nem tudom, mi miatt nem tudtad bevenni) vagy, akkor nem neked való a gyógyszer, máshogy kellene védekezni. Lehet, hogy most még következmények nélkül játszadozol magaddal, de nem lesz mindig így.
2011. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!