Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátló vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátló vagy hormontabletta?

Figyelt kérdés
Yasminellet szedek, de iszonyat csúnya tőle a bőröm. Bőrgyógyász írt javaslatot nőgyógyász felé, de már csak januárban lesz belőle valami. Olvastam, hogy hormonproblémákra írják. Fogamzásgátlóként is véd rendesen? Egyéb mellékhatásai vannak? Mint pl. hízás?

2011. dec. 21. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, én másfél hónapja kezdtem el szedni, nőgyógyász írta fel nekem fogamzásgátlás céljából, de látta, hogy problémás a bőröm is, azért ezt. Eddig nem híztam tőle, de a melleim megnőttek. :) Menszeszkor mondjuk elég szarul voltam tőle, elég erős hormongyógyszer, szóval idő kellett, amíg megszokom, de most már jó.

19/L

2011. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban hormongyógyszer, de védeni ugyanúgy véd, mint minden kombinált fogamzásgátló tabletta.

De a Yasminellétől lett csúnya a bőröd, vagy előtte is az volt?

2011. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak fogamzásgátlóként gyártott gyógyszert szedjetek.Vannak hanyag és igénytelen nőgyógyászok akiket nem érdekel a betege és inkább azt a gyógyszert írja fel amit éppen kiadnak nekik,hogy na hát most ezt kell terjeszteni...
2011. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Előtte nem volt csúnya a bőröm. Szeptemberben álltunk át erre, előtte Lyndinettet szedtem, de mióta ez van, úgy nézek ki, mint egy 15 éves.

Mostmég kell szednem belőle egy havit, mert csak januárban kezd rendelni az orvosom, de azon is gondolkoztam abbahagyom addig, és máshogy védekezünk.

De ha ugyanúgy véd, mint más, akkor semmi ellenvetésem nem lesz, hogy lecseréljük.

2011. dec. 21. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

És a Lindyvel mi volt a baj?

Amúgy nem tudom. Szerintem kicsit furcsa, hogy előtte nem voltál pattanásos, a Yasminellétől meg igen. Ugyanis a Yasminelle is antiandrogén hatású (azaz pont, hogy a tesztoszteronszintet kellene csökkentenie, és ezáltal a pattanásokat), mint a Diane, csak jóval gyengébb.

Nem lehet hogy a szervezetednek lett már kicsit elege a hormonokból?

A Diane azért veszélyes, mert ált. csak addig segít, míg szedi az ember. Utána ált. visszatér a probléma, néha ráadásul még fokozottabban...

2011. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlóként szuperul beválik, én egy évig szedtem, nőgyógyász javasolta, mert nekem is borzasztó a bőröm. Igazából nem hivatalos fogi-gátló, hanem valóban hormon-zavarokra írják fel, (ezt majd az árában fogod elsősorban érzékelni). Hízás, hm... érdekes kérdés, mivel ösztrogén van benn, ezért lehetséges, én sportoltam mellette, úgyh én nem híztam, de étvágyam az jóval több volt, mint most, hogy egyáltalán nem szedek ösztrogént.
2011. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lyndinette mellett teherbe estem. De miután nem tudtam róla elvetéltem, de utána semmiképp nem akartam azt a gyógyszert szedni, amiben már csalódtam. Így jött a Yasminelle.

Tuti attól lett ilyen a bőröm, hiszen előtte sosem. Még tinédzser koromban sem nézett ki úgy a bőröm, mint most.

2011. dec. 21. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden tabletta egyformán működik. Véleményem szerint ha az egyik nem hatott, mert nem tudta legátolni a peterésed, másik mellett is ez lesz.

Én máskor kérdeztem egy orvost, ő azt mondta, olyan nincs, hogy vki azért esik teherbe, mert gyenge neki egy fajta tabletta.

2011. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!