Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az antibiotikum gyengítheti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az antibiotikum gyengítheti a fogamzásgátló tabletta hatását?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ara vonatkozik ha hasmenése van az embernek az antibiotikumtól? mert ilyet is hallottam. Gestomix fogamzásgátlót szedek és Pyassan antibiotikumot szedtem 2 hétig. 16L
2011. dec. 23. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Igen sőt! antibiotikum szedése alatt ne is szexelj, mert könnyen el lehet kapni hüvelygombát is! vagy óvszerrel vagy sehogy!
2011. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz.
2011. dec. 23. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyengíti... benne is van a tájékoztatójában, hogy antibiotikum szedése esetén MINDENKÉPPEN kell kiegészítő védekezést alkalmazni.
2011. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elolvastam a tájékoztatót de abban csak epilepsziára való gyógyszerekről és valami immunerősítőkről írt antibiotikumról nem.
2011. dec. 24. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Most beleolvastam az enyémbe is. Nincs benne ebben sem, ami poén, mert tisztán emlékszem rá, hogy egy éve még benne volt. Akkor felső légúti problémáim voltak, arra kaptam "antibiotikum sprayt" és emlékszem meg is kérdeztem a dokit, hogy ez számít-e. Azt mondta nem, mivel ez csak közvetlenül a légutakban hat.

Ergo két lehetőség van, vagy azóta kitaláltak valamit, hogy a hétköznapibb gyógyszerek ne befolyásolják a fogamzásgátló hatását, vagy szimplán úgy vannak vele, hogy úgy is illene megkérdezni minden gyógyszer beszedése előtt a dokit, hogy hatással van-e a kettő egymásra avagy sem... Jobb ha ezt egy orvostól kérdezed meg.

2011. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!