Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma délben,12 órára rá bevettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délben,12 órára rá bevettem egy esemény utánit. Nemrég,8-9 közt ittam egy kis alkoholt. Veszít a tabletta a hatásábòl vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztatót nem adtak a gyógyszerhez? Lehet, hogy ez csak az én hülyeségem, de szerintem mielőtt beveszel valami gyógyszert (ami nem fájdalomcsillapító vagy hasonló ismertebb gyógyszer), az a minimum, hogy elolvasom a betegtájékoztatót. Javaslom neked is ezt a módszert. Mi honnan a fenéből tudnánk?


23/l

2011. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért vagy ilyen felelőtlen? ha legalább megtörtént a baj, és egy ekkora adag hormonnal bombázod a szervezeted, a minimum az, hogy kissé elkezded kímélni és óvni.

meg egyáltalán hogy jut eszedbe inni rá? ehhez volt hangulatod vagy mi? brr


21L

2011. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igaza van az elozo valaszadonak. mi van veletek csajok? eszetlenek vagytok. ilyen felelotlenul csinalod a dolgaid teherbe fogsz esni (ha meg nem voltal az...) gondolkozz az agyaddal legkozelebb mielott lehuzod a bugyid anya.
2011. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jót biztos nem tesz a gyógyszernek, hogy árt-e, azt csak a doki vagy a betegtájékoztató mondhatja meg.
2011. dec. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatón nem említ alkoholt, hogy baj lenne belőle ha később iszok rá. És nem nagy "alkoholizálás" volt, egy kis mézespálinkát ittam meg mert jöttek vendégek, és megfeletkeztem arról, hogy megittam a tablattát. Nem vagyok kis csitri aki mindenkinek szétteszi a lábát, a párommal voltam együtt, ha érdekel titeket.
2011. dec. 24. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha el tudsz arról feledkezni holmi vendégjövetel miatt, hogy lehet, hogy terhes vagy, akkor nem hiszem, hogy szükséged volt az esemény utánira, úgy tűnik, nem rázna meg nagyon a dolog.
2011. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyogyszer fajtajatol valtozhat, de azt nem ertem, hogy minek alkoholizalsz, ha aztan meg izgulsz, hogy biztosan hasson az a szaros tabletta?
2011. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, hát ha nem volt benne a tájékoztatóba, akkor nem lesz bajod tőle. Ha nem lehetne inni rá, az benne lenne. Pl. az antibiotikuomok mellett nem lehet alkoholt inni és azt írja is minden tájékoztató.


23/l

2011. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!