Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor a ciklus.hu-n azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a ciklus.hu-n azt irja, hogy szabad szerelem akkor lehet megszakitassal is vedekezni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, hiszen a ciklus.hu szerint éppen nincs peteérésed, gyakorlatilag meg bármikor teherbe eshetsz.
2009. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, de azért ebből néhány év alatt baba lehet.

És azt sem lehet tudni, hogy a "néhány év" elején - vagy a végén?

2009. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azert kerdem, mert en huvelykuppal vedekezem es eddig nagyon is bevalt! Sajnos a tegnap elfogyott. Es ma delutan pedig elemnt a baratom kulfoldre igy meg egy utolsot szeretkeztunk! De nem elvezett belem, es mara szabad szerelmet irt! Tudom hogy talan megondolatlansag volt, de a gumira alergias vagyok! Tabit meg nem szedek, mert a baratom csak 2-3om hetente jar haza. Tehat igy ertelmetlen lenne!
2009. máj. 19. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose biztonságos megszakítással védekezni. Elég hozzá egy kósza szabad petesejt...
2009. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A menstruaciom 6-dik napjan vagyok! Tehat nem peteeres kozeleben.
2009. máj. 19. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Elvileg nem.

Mondjuk, mi sokáig megszakítással csináltuk, és nem lett belőle baj, szerencsére.

2009. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
EWn mindig hasznalok huvelykupot es akkor is megszakitjuk az aktus mindig! Csak ma mar nem volt keznel sajnos! Remelem nem lesz semmi baj belole!
2009. máj. 19. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mi is csináltuk egy kb 2 hónapig megszakítással, akkor is amikor peteérésem volt. így utólag rájöttem hülye voltam, dehát...mára már a tabi híve vagyok! AZ A TUTI:)
2009. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítással védekezni nálam egyenlő lemaradni az orgazmusról. Azonkívül baba is ehet. Én a tabl. híve vagyok.
2009. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted az izgalmakat és a rettegést, akkor rizikózz csak a naptár módszerrel és a megszakítással. Ha nem akarsz gyereket vagy abortuszt, akkor bizony tabit kéne íratnod, mert a pharmatexnek sem vmi jó a statisztikája, bár kétség kívül jobb a semminél. Megszakítás nélkül azonban sose használjátok!
2009. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!