Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S mennyi az esélye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S mennyi az esélye, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt kapnám a sok rosszindulatot: utána olvastam annak, amit most fogok kérdezni, de mivel többféle választ találtam, itt is megkérdezem.

Tegnap szeretkeztünk barátommal, de kiszakadt a gumi. Nekem nem rég múlt el (3 napja), és bevettem 24 órán belül egy 72órás tabit. Mennyi az esélye, hogy teherbe esek?

Mindig védekezünk, de... peches nap volt


2011. dec. 30. 21:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah és még annyi g nem ment el bennem, de azért az előváladéktól "kicsit" félek...
2011. dec. 30. 21:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha bevetted a 72 órásat akkor szinte 0.. jó biztos van egy kicsi esélye de tuti, hogy nem vagy terhes, nyugi.
2011. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első válaszoló voltam, hát ha nem mnet el benned és vettél is be 72 órásat akkor 100% hogy nem vagy terhes.
2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
max 5% az esélye annak hogy teherbe essél.ez az én véleményem
2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
húú köszi. kicsit megnyugtat.:$
2011. dec. 30. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, és hallottunk már furcsa sztorikat, de ha most múlt el, alapból kisebb az esély a teherbeesésre, ha a leirásnak megfelelően vetted be a 72 órásat, akkor szinte kizárt a terhesség. Ha nagyon félsz, 2 hét múlva tesztelj, de szerintem felesleges. :)
2011. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
persze mindenképpen akarok majd venni, csak addig megöl az ideg h mi lesz, és barátom is fél, szal ha ezt olvassa talán ő is megnyugszik. : )
2011. dec. 30. 21:18
 8/14 anonim ***** válasza:
1000% az esélye!
2011. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag semmi esélye, nem élvezett beléd, bevetted a tabit is, és most múlt el. ha te így terhes leszel akkor az a szentlélek lesz nem a barátod.
2011. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Hehe vicces vagy kedves utolsó! Nem kívánom neked ,hogy megtörténjen veled is. By:A lány barátja :)
2011. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!