Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha bevettem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevettem a fogamzásgátlót hányszor lehet egy nap lefeküdnöm a párommal? Biztos lesz a védelem ha többször is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
igen, de csak akkor, ha már elmúltál 13 éves!
2012. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
És te szedsz fogamzásgátlót? Uramisten!
2012. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

igen már jócskán elmúltam:) a másikra meg csak annyi lenne a válaszom,hogy igen úristen én szed fogamzásgátlót...bocs hogy olyan betegségem van ami miatt csak most kezdhettem el szedni és nem tudok olyan sokat róla..tényleg én kérek elnézést...

az előző választ pedig köszönöm szépen:)

2012. jan. 1. 14:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

(első voltam) elnézést a szarkasztikus válaszért. A fogamzásgátló tehát korlátlan mennyiségű közösülés esetén véd, de amikor elkezded szedni, az első héten még használjatok más jellegű védekezőeszközöket is, mert addig még nem 100%.

A 13 évet meg csak azért írtam, mert rendszerint az annál idősebbek el szokták olvasni a betegtájékoztatót (kis papír a gyógyszer dobozában) és ott minden le van írva.

2012. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jócskán elmúltál 13 akkor eddig hol éltél? Hogy lehet valaki ennyire tájékozatlan? Milyen iskolai végzettséged van?
2012. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm még egyszer!

KETTESKE: már elmondtam értelmesen ,hogy olyan betegségem van ami miatt eddig nem szedhettem tablettát,ezért nem foglalkoztam vele különösebben vele.Most gyógyszermentes időszakban vagyok a betegségemmel kapcsolatban ezért most elkezdhettem tablettát szedni. Ma vettem be életemben másodszor ilyen tablettát de ÉN KÉREK ELNÉZÉST...biztos te leszel terhes ha valamit nem jól csinálok ;)

2012. jan. 1. 14:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy most kezdted el szedni, hanem az, hogy nagyon tájékozatlan vagy. Az elsőnek igaza van olvasd el a tájékoztatót a gyógyszer dobozából! És még Te vagy felháborodva. Különben a második szem után még nem véd a gyógyszer a teherbe eséstől!
2012. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban csak annyi volt leírva,hogy ha a ciklus első napján már elkezdem szedni,akkor rögtön védelmet nyújt a terhességgel szemben. Meg az,hogy ha a ciklus 2-5. napján kezdem el szedni,akkor viszont védekezni kell pl. óvszerrel. Csak az a gondom,hogy a párom is és valószínűleg én is allergiásak vagyunk az óvszerre. Nem rég jött ki. Körülbelül 3 hónapja. csak most tudtam elkezdeni szedni.
2012. jan. 1. 15:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas,hogy ennyire buta emberek vannak...
2012. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
most ebbe mi van...nem hiszem hogy ha csak ilyen válaszokat tudsz adni akkor írnod kéne...vagy nem bírod megállni? akkor kezeltesd magad....
2012. jan. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!