Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Járt már valaki így fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki így fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Pénteken este kellett volna bevennem a szünet utáni első szemet, de nem vettem be, ahogy szombat este sem. Néztem a használati utasítást, ott csak egy napra vonatkozott a leírás, és az orvosomhoz sem tudok most fordulni.


Mit tehetnék most?


Légyszi kíméljenek azok, akik szerint minek szedem, ha elfelejtem, egyrészt mert nem vagyok már tini, másrészt meg épp elég bajom volt, ami miatt elfelejtettem.


Minden választ előre is köszönök!


2012. jan. 1. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A kimaradt szemeket már ne pótold.Mától már szedd rendesen a következő levelet,és használjatok óvszert.
2012. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát mától kezd el szedni az új levelet.
2012. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ejj ez rossz hír a barátomnak. Meddig kell kiegészítő védekezés?
2012. jan. 1. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
legalább 1 hét
2012. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!