Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane fogamzásgátló?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane fogamzásgátló?!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire hatásos ? mennyire megbízható - biztonságos? mennyibe kerül ? Vény nélkül kapható?

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! :)


2012. jan. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3ezer körül volt anno egy havi adag.Én megvoltam vele elégedve.Diane35öt szedtem.A bőröm is rendben volt.
2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Érdekelne még, hogy mennyire 'anno'?

És hogy vény nélkül kapható-e ? :)

2012. jan. 1. 19:06
 3/9 Napkiraly ***** válasza:
Diannásszesz?
2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmilyen hormonális fogamzásgátló tabletta nem kapható vény nélkül.

Ráadásul ez elsősorban nem is fogamzásgátló, hanem egy marhaerős hormongyógyszer, amit csak és kizárólag indokolt esetben szabadna szedni. Csak fogamzásgátlásra nem használható.

2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pont ma váltottam ki, 4900ft volt 3 havi adag. A hatásáról nem tudok nyilatkozni, még majd most fogom elkezdeni szedni.


Én hormonális problémákra kaptam.

2012. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne szedd. Én 2 hónap alatt 14 kilót híztam, pedig nem vagyok hajlamos a hízásra, és sportoltam is.
2012. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ! : )
2012. jan. 8. 20:59
 8/9 anonim válasza:
Én kb 2 évig szedtem a Diane-t,és most váltok Dienelle-re,van 2 original Diane 35 gyógyszer-levelem,akit érdekel írjon,megegyezünk az árban!Már csak azért is,mert egy doboz van kb 5500ft!
2012. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy kiváltottam, de még csak most kezdem el szedni. Nos azóta is szedem rendszeresen. A hajhullásom elmúlt, a bőröm csodálatos (pedig ezelőtt nem lehetett bőrnek nevezni, max. ragyahalmaznak).


Nem szépítek, az első másfél hónapban 6 kilót szedtem fel a gyógyszertől. Visszamentem reklamálni a nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy csak attól hízok, amit megeszek. Auschwitzban sem volt kövér ember, hormonok ide vagy oda.


Először elkezdtem diétázni (napi 5x keveset, teljes kiőrlésűt, cukor nélkül...stb.), ezzel elértem, hogy nem híztam tovább, majd napi szinten mozogni kezdtem, és később áttértem a paleolit táplálkozásra. Most annyi a súlyom, mint gyógyszerszedés előtt. A maradék kis ragyáim is eltűntek, megszűntek a hangulatingadozásaim és a fáradékonyságom.


Három hónap múlva elhagyom a gyógyszert. És remélem nem lesz sokkal rosszabb. Közben belgyógyászhoz is mentem, metformint javasolt, de majd meglátjuk őszre milyen lesz a vérképem.

2012. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!