Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalaitok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalaitok vannak arról, amikor kihagytok egy gyógyszermentes hetet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kéne megjönnie, de olyan helyen leszek, ahol nem túl kellemes, ha megvan.... Miután elfogy a levél, és elkezdem az újat,akkor nagyon összezavarom odabent a dolgokat? Elolvastam a betegtájékoztatót, csak számomra kicsit értelmetlenül van megfogalmazva. (gestomixot szedek)

köszi előre is :)


2009. máj. 22. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amikor sportoltam, éveken keresztül minden évben kihagytam egy vérzést. A doki azt mondta, hogy évente egyet nyugodtan. Semmilyen melllékhatást nem éreztem, nekem köztivérzésem sem volt soha. Egyszerűen a beszedett levél után azonnal kezdtem a következőt. (Azóta 3 gyereket is szültem, tehát ezzel sem volt gond)
2009. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont most hagytam ki egy hetet... Beszedtem a következő levelet végig... Én úgy vagyok vele, hogy amúgy is érzékeny vagyok, és ez kicsit megzavarta a hormonjaimat, és a szokásosnál is érzékenyebb, hisztisebb voltam... Legközelebb csak végszükség esetén fogok kihagyni egy hetet...
2009. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már párszor nyaralás miatt, és nem volt utána semmi bajom!
2009. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

akkor már nyugodtan megyek fesztiválozni :D

2009. máj. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!