Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lenne a kérdés hogy barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kérdés hogy barátnőmmel miután elmúlt csináltuk és lehet nem voltam elég figyelmes és nem húztam ki időbe de használ fogamzás gátlót ám mikor ez történt még nem kezdte el szedni az új levelet és most véreset pisil ez mitől lehet? :S

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer a szünetben is véd, szóval felesleges a megszakítás, de ha úgy jobban érzitek magatokat... ártani nem fog. Viszont ne izgulj, nem lesz semmi baj attól, hogy nem vetted ki időben.


A véres pisilásnek semmi köze a dologhoz. Vagy felfázott a barátnőd vagy nem tudom, de nagyon gyorsan menjen orvoshoz.


23/l

2012. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát fel van fázva de még sose panaszkodott ilyenre hogy véreset pisilt volna,csak inkább kiírtam ki mit tud róla mert miután elmúlik neki szerdától kezdheti el a bogyót mert onnantól kezdődik a levél ez meg egy pénteki nap történt csak most egy kicsit be vagyunk parálva :S
2012. jan. 2. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni. Ha az előző levelet rendesen végigszedte (nem hagyott ki szemet, stb.), akkor ugyanúgy lehet szexelni minden más védekezés nélkül a szünetben is. Olvassátok el a tájékoztatót! Biztosan benne van.


A véres pisilés pedig nem játék, jobb lenne, ha elmenne orvoshoz vele.


23/l

2012. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!