Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 10 hónapja járunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 10 hónapja járunk. Folyt lent. Rövid a kérdés?

Figyelt kérdés

A minap igaz,hogy mérges volt,de olyat mondott,hogy utállak,meg hogy unja a kapcsolatot,és neki ez igy nem jó.

Mennyire gondolta komolyan?

Mert,szerintem ha valaki mérges,akkor a rejtett érzései szabadulnak fel.


2011. ápr. 7. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor engem vmi bánt és mérges vagyok én is mondok rosszakat. Habár azt hogy utálom még nem mondtam, csak hogy nem sok értelme vagy így a kapcsolatnak, de nem gondolom komolyan csak vigasztalásra vágyok. Tudom hülye szokás. De ha ilyeneket mond, lehet csak nagyon kivan, de lehet hogy komolyan gondolja. De esetleg vesd fel az öteletet, hogy jó akkor ha ennyire rossz akkor váljatok külön. És majd meglátod mit és hogy reagál erre.
2011. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez függ a helyzettől is. Nincs hosszabb kapcsolat, és a 10 hónap már annak számíthat, összezördülés nélkül. Egy vita hevébe ez még beleférhet. De azért gondold végig a kapcsolatotokat. Ha más is utal az elhidegülésre, akkor baj lehet.
2011. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem figyelmeztesd, hogy ha még egyszer ilyet mond, akkor lapát, mert nem fogsz olyannal járni, aki utál.

Ha még egyszer ilyet mond, akkor pedig tényleg lapát. Ha szeretne, akkor nem mondana ilyeneket, még méregből sem.

2011. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gondolta komolyan ne izgulj emiatt.Mi ezt kb heti szinten nyomjuk a barátnőmmel és már együtt vagyunk lassan 5 éve.

Ha neked csak akkor mondja amikor ideges akkor az még nem gáz.

2011. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ,hogy volt e oka rá!?Mert ha volt rá oka,mondjuk,ugyérzi már nem szereted annyira,vagy nem foglalkozol vele ugy mint régen,vagy esetleg benned van olyan ,hogy másra is gondolsz,ezt álltalában megérzi a másik,akkor ne csodálkozz ha unja ezt a kapcsolatot!Én előlegezem,hogy nem tart soká már és vége!Tuti,én is igy voltam.
2011. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam igy mikor a barátommal voltam még de sokszor gondoltam valaki másra!Nem tudom miért de annyira vonzott az a másik,hogy gondolatban kívántam,és leszerettem volna vele feküdni.Én szerintem ezt megérezte a társam és lassan kiszerettünk egymásból!Ez van
2011. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös dolgaitok amit többször csináltok együtt,nem adok sokat és vége!A szerelem ahogy jött úgy elis megy ha nem tudod megtartani!Csináljatok együtt valami érdekes dolgot,pl.kártya,v.val.játék,film nézés ,nemtom valami!Különben uncsi mindig a sex!
2011. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy akkor legyen vége,erre azt mondja nem,mert szeretlek:)

Ám mondja hogy kevesebbet foglalkozok vele.

Ám nem könnyű mindig foglalkozni,napi 7-8 órát vagyunk együtt,és nem lakunk együtt.

Mindenhová együtt megyünk stb.

Mindig akkor hangoztatja ezt,mikor nincs kedvem semmihez.

2011. ápr. 8. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más mint kivárni mi lesz ebből a kapcsolatból,lehet,hogy nem is illetek egymáshoz,majd kiderül!1 2 hónap .
2011. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!