Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek ujjazással?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek ujjazással? Qa kérlek értelmes válaszokat mert nagyon félek. Köszönöm.

Figyelt kérdés
állitólag nem verte ki az illető....és nemtudom hogy előváladéktól..nem-e eshettem teherbe.olyan 1perc volt és épp megvolt a menstruáciom.és utána oylan 1-2 napig még mindig megvolt...teherbe eshettem?kérlek válaszoljatok minnél gyorsabba.nagyon félek.anyukámnak meg nem merrem elmondani.igy tanácsokat se tudok kérni tőle vagy kérdezősködni se tudok..köszönööm.
2012. jan. 3. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2012. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
"teherve" eshettél
2012. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tényleeeg?és most mitcsináljaak?
2012. jan. 3. 14:28
 4/17 anonim válasza:

Ez a ketegória nem gyerekeknek van kiírva. Most komolyan: ha egy láncfűrészhez is ilyen hozzáállással nyúlnál, már rég nem lenne sem kezed, sem lábad, esetleg fejed sem. Mi lenne, ha először tanulnál egy kicsit, mielőtt megkezded a szexuális életet?

De hogy ne offoljak: esélytelen hogy terhes legyél.

2012. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm.most picit megnyugodtam.de kérlek ne oktasatok igy is furda bennem a lelki ismeret!
2012. jan. 3. 14:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Terhes vagy, anyukáddal KELL beszélned, minél előbb, minél őszintébben.


Légy bátor, állj elé és mondd meg neki, hogy terhes vagy.

2012. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de honnan veszed ennyire komolyra hogy terhes vagyok?kérlek ne oszatok ki mert nagyon féle.
2012. jan. 3. 14:35
 8/17 A kérdező kommentje:
és még szűz vagyok!de nem is teljes ujjazás volt.hanem csak picit bedugta az ujját.
2012. jan. 3. 14:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy szűz vagy, semmit nem jelent.


Beszélj anyáddal, ő majd segít, csak majd írd le, hogy mit mondott.

2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem fogom neki elmondani mert még fiatal vagyok és szerintem ezért is kitagadna de kérlek ne kommentálj ide.
2012. jan. 3. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!