Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindinette 20 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindinette 20 fogamzásgátló tablettát szedtem 8 hónapig de nem birtam tovább mert a hangulatom rossz lett tőle és ideges lettem. Csajok ti tapasztaltatok ilyet? Ha igen próbálkoztatok mással?

Figyelt kérdés
Jelenleg Yadint szedekde csak 10 napja eddig nincs bajom tőle. Akkor lehet bevált?
2009. máj. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én is azt szedem, de olyan nagy hangulat ingadozást nem tapasztaltam, de ha még csak annyi ideje szede azt az uj gyogyszert még ne szold el magad, majd nézz végig magad 1-2 hónap mulva, és akkor már látsz eredmény.
2009. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most az elhizásra gondolsz?Köszia választ am
2009. máj. 23. 11:24
 3/5 anonim válasza:
Bocsi,hogy én nem választ adok, csak ehhez kapcsolatosan nekem is van egy kérdésem. A lindinette 20at írta fel nekem is a doki elsőre, csak még nem mertem elkezdeni szedni. Jó az? Nem nagy a veszélye az elhízásnak?
2009. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egy grammot nem hiztam tőle sőt lehet azt mondani fogytam is és 53 kg vok 8 hónapja.De ez attől is függ hogy te hány kg vagy.Nem beszélek a gyógyszer ellen e nekem nem vált be:SFeszült és ideges lettem tőle.De próbáld ki 3 hónap alat jelentkezik a mellékhatása ha van.
2009. máj. 23. 16:20
 5/5 anonim válasza:
Én 3 évig szedtem Yadine-t szerintem elég jó. Nem híztam tőle és hangulatváltozásaim se voltak. De ez szerintem mindenkinél más; attól függ, hogy milyen a hormonrendszered.
2009. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!