Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett már valaki teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már valaki teherbe Symicia fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor mi volt az oka?

főleg olyanok érdekelnének akik minden tablettát szabályosan beszedtek.


2012. jan. 7. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.ok,csak 99%ban ved.en voltam a kivetel.
2012. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szóval rendesen szedted, és nem volt olyan hogy egyszer hánytál vagy hasmenésed volt és nem pótoltad, az elvesztett hormonmennyiséget?

és tapasztaltad magadon az ovuláció jeleit?

2012. jan. 7. 22:56
 3/5 A kérdező kommentje:

ja és mióta szedted a tablettát amikor észrvetted hogy teherbe estél?

és ha megkérdezhetem megtartottad vagy megszakittattad?

2012. jan. 7. 22:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem válaszolsz az utólag feltett kérdésekre, akkor azt feltételezem hogy a válaszod nem bír validitással, tekintve hogy 30%-ban adsz hasznos válaszokat...
2012. jan. 8. 08:19
 5/5 anonim válasza:
Bármilyen fogamzásgátló mellett eshetsz teherbe.Persze ez termékenység kérdése is, vagy gyógyszer összeférhetetlenség miatt pl.: antibiotikum semlegesíti a gyógyszert az esetek többségében.Én még nem estem így teherbe mondjuk, de a közvetlen környezetemben van aki igen. Ezért írtam hogy lehetsz terhes, igaz kisebb rá az esély.
2012. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!