Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Hali! Barátnőmmel épp egy hete voltunk együtt, védekeztünk nem volt semmi probléma, de kb 3 napja hasi görcsei és mellfeszülése van a hasi görcs szexuális tevékenységre erősödik..Holnap kellene megjönnie neki, de félek, hogy ezek terhességi tünetek..., egyébként volt már nála olyan, hogy produkált premenstruációs tüneteket, de ez félek, hogy nem az..:S

20/f


2012. jan. 9. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ezek nem azok. holnap azonnal írj, hogy megjött e neki. meg fog.
2012. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pedig ez premenstruációs tünet inkább, mint terhesség.
2012. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek és nem volt gond miért lenne terhes?
2012. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy az..meg a mellfeszülés az folyamatos, de a hasi görcsei csak estefelé kezdenek jelentkezni, nem tudom ez számít-e valamit..
2012. jan. 9. 12:44
 5/17 A kérdező kommentje:
gumival védekeztünk..de nem ellenőríztük annyira tüzetesen, hogy minden rendben van-e a gumival csak megnéztem aztán kész..
2012. jan. 9. 12:45
 6/17 anonim ***** válasza:
csak azért van mert meg fog neki jönni, de ne parázzatok, mert akkor késni fog 20L
2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én parázok csak..nem mertem neki mondani, hogy félek..
2012. jan. 9. 12:49
 8/17 anonim ***** válasza:

egy héttel az aktus után nincsenek terhességi tünetek.

Mennyivel jobb volna felelősségteljesen védekezni, mint ezeken a dolgokon parázni utólag!

2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem ejnye-bejnyét kértem hanem választ, köszi!
2012. jan. 9. 13:00
 10/17 anonim ***** válasza:
:) pedig megérdemled az ejnye-bejnyét! Máskor nézzétek meg azt a nyomorult gumit utána!
2012. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!