Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyire korán jelentkeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire korán jelentkeznek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt vagy másfél héttel gyakori vizelési ingerem van, bár már enyhülnek a panaszok! Nem mondom azt, hogy tíz percenként járok pisilni, csak enyhe ingert érzek, és simán kibírom hosszú ideig! Éjszaka sem járok ki!
2011. nov. 24. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van okod aggódni???
2011. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van
2011. nov. 24. 11:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár a menzeszemet csak a hétvégére várom, de azért aggódom!
2011. nov. 24. 11:12
 4/13 anonim ***** válasza:
inkább menj el a háziorvoshoz, pisilsz neki egy pohárba és felír antibiotikumot a húgyúti fertőzésedre
2011. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nem érzek fájdalmat amikor pisilek! Bár volt olyan, hogy amikor pisiltem utána rögtön rámjött igen erősen, hogy újra kell, de el is múlt aztán!
2011. nov. 24. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
én sem éreztem, mégis beteg voltam ;)
2011. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy az! Nem rég volt egy igen durva gyulladásom, de előtte meg hólyaghurutom! Szóval az utóbbi időben eléggé fogékony lettem ezekre a dolgokra! Éreztem a gyulladás miatti gyógyszer abbahagyása után, hogy nem iteljesen kezelt ki, lehet, hogy ez annak a tünete? Meg pár napja, bár csak egyszer volt túrószerű folyásom is volt, meg ismét belenyilalat a fájdalom ott lent, de az is csak egy pillanatra! Bár ha belegondolok így kezdődött annó a gyulladásom, bár akkor gyakori pisilés nem volt!
2011. nov. 24. 11:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kellene, HA!!! ebben a ciklusban jött volna össze. Még be sem ágyazódott, Ha előző ciklusban jött össze, akkor a teszt kimutatná. De a gyakori pisilés egyedül nem terhesség jele.
2011. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha hüvelyi tüneteid is vannak, akkor a háziorvos mellett a nőgyógyászt is látogasd meg
2011. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A 8. válaszolótól kérdezném: ha az előző ciklusban jött volna össze, akkor elméletileg nem kellett volna megjönnie előzőleg, nem? És nekem meg volt!
2011. nov. 24. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!