Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » H első tabi bevételénél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H első tabi bevételénél antibiotikumot szedek attól még elkezdhetem vagy és tartsak mondjuk 2 hét várakozási időt vagy akkor nem fog hatni egész hónapban?

Figyelt kérdés
most kezdeném el szedni a fogamzásgátlót de sajna megbetegettem? segítsetek légyszi hatásos akkor is vay nem?
2008. márc. 31. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a menstruáció első napján vagy, akkor kezd el szedni...nekem azt mondta h orvos, hogy ilyenkor ha antibiotikumot szedek és abba hagyom várjak 2hétet még kitisztul a szervezetemből teljesen.attól is függ milyen gyógyszert szedsz(betegségre), mert nem minden antibiotikum befolyásolja.attól is függ milyen hosszú ideje szeded már a fogamzásgátlót.remélem tudtam segíteni...
2008. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezd el az leö naptol ,csak 5 ora különsbéggwl vedd be az antibiotikumot és a fogamzásgátlot
2008. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, a tabi és az antibiotikum bevétele között teljen el legalább 5-6 óra. Akkor nem lehet semmi bajod! Ha pedig most kezded el szedni a fog.gátlót, akkor kezdjed, ahogy le van írva a betegtájékoztatóban (ált. a mensi első napján kell elkezdeni szedni). Ha 2 héttel később veszed be, annak semmi értelme, mert abban a hónapban már nem leszel védett!
2008. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézd meg a tabi tájékoztatóját, és ha gyógyszer kölcsönhatások rovatban van ütközés az antibiotikum hatóanyagi közűl vmelyikkel, akkor várj, de ez viszonylag ritkán fordul elő.
2008. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!