Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A "Durex" óvszer mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Durex" óvszer mennyire megbízható? Általánosságban mennyire megbízhatóak az óvszerek, ha normálisan használják őket?

Figyelt kérdés
Tehát normálisan van felhelyezve, nem szakad ki, stb. akk mennyire megbízható?Mármint gondolom nincs rá sok esély, h átengedi a spermiumokat. Nem vagyunk 14 éves tinik v ilyesmi, nem vagyunk kezdők a párommal, de engem érdekel ez.Tehát, ha a barátnőmben megyek el, akk átengedheti-e a spermiumokat v mire kell figyelni és hasonló dolgok.
2012. jan. 13. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Jók, de jobban járnátok bogyóval...
2012. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetságrd, de a barátnőm nem akarja és igazság szerint én sem vagyok ennek a híve...mármint nem hiszem, h ezek a hormonrendszerfelborító tabletták jók lennének.
2012. jan. 13. 02:23
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
de, jók, szépen kiszőrösödik a mellkasa meg a talpa.
2012. jan. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a gumi aztán jó, tönkretenni az egészet... -.-
2012. jan. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pj0tr ***** válasza:
100%

Az fogamzásgátlók hatékonyságát azzal mérik, hogy egy évben azt a módszert választók közül hány % esett teherbe.

Az óvszerről 93-98% között nyilatkoznak. Igazából nagyon kevés a hibás termék, viszont annál több a hülye user.

Rosszul helyezik fel, esetleg előváladékoz kézzel fogják meg (nem minden óvszer van bevonva spermicid anyaggal), vagy úgy nyúlnak a lányhoz, hogy a kezükön van még anyag... Végtelenségig lehet sorolni, hogy mik a hibafaktorok, de 1-2 kivétellel mindegyik úgy kezdődik, hogy a felhasználó csinált, ezt azt rosszul.

Azonban azt is érdemes tudni, hogy akkor sem 100% a teherbeesés esélye, ha simán óvszer nélkül beviszel egy teli találatot.

2012. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nem igazán hiszek ebben a "nem történt semmi a gumival, mégis teherbe estem" szövegbe.

Ha időben húzod fel (értsd: aktus előtt, nem aktus közben, meg ejakuláció előtt), nem kened össze kívülről és nem szakad el, akkor NEM lesz terhes.

Néhányan szoktak jönni azzal, hogy "de lehetnek rajta mikrorepedések"...hát szerintem ha van is rajta (de miért lenne?), akkor az alatt a pár másodperc alatt, amíg a telegumi a csajban van (mert ugye ha elélveztél, akkor kihúzod és kész), még a mikrorepedéseken keresztül sem jut át annyi spermium, amennyi megtermékenyíthetné a lányt.

Ez az én véleményem.

A tapasztalatom meg az, hogy 6 éve védekezem kizárólag óvszerrel (rendszeres a nemi életem, nem havonta egyszer szexelek...) és még egyetlen egy darab sem szakadt el (lekopogom).

2012. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

utolsónak : én néha kicsit parázok, mikor a barátnőmnek havija kell, h legyen meg ilyenek, holott mindig óvszert használunk és ahogy te is írtad, még arra is ügyelek, h például én elmegyek, akk őtt még simogatom, de miután levettem a gumit v valami (hozzéérek a farkamhoz), akk megyek kezet mosni, mert ki tudja, mi és mennyi maradt a kezemen. KÖszi a válaszokat

2012. jan. 13. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6/7 "még a mikrorepedéseken keresztül sem jut át annyi spermium, amennyi megtermékenyíthetné a lányt. " Ezt ugye nem mondod komolyan? Szerinted mennyi spermium termékenyíti meg a petesejtet? Nekem úgy rémlik, EGY kell hozzá...


Mellesleg ez a 'mikrorepedéses' dolgot én is hülyeségnek tartom (ha van is mikrorepedés, az valószínűleg nagyobb repedéssé változik, és az aktus végén észre lehet venni, ha baj van...), de ilyet nem mondjunk már, hogy nem jut be elegendő spermium...

2012. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Jah, egy termékenyíti meg. Csak kell hozzá másik x ezer, hogy egyáltalán át tudja törni az az egyetlen szerencsétlen a petesejt burkát.

Arról nem is beszélve, hogy a hüvely savas, a spermiumok azt meg k.vára nem szeretik.

Tudod a vaginából a spermiumok 1, azaz 1!!!!!!!!! %-a jut el a nyakcsatornába.

Úgyhogy de, k.vára komolyan gondoltam, amit írtam.

2012. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
32%

-a lányok sokszor nem is érzik a párjukat gumival

-a bogyóban már nincs annyi hormon hogy kiszőrösödjön a mellkasa meg a talpa ahogy azt írta az egyik sokat tudó muki

-sőt vannak olyan helyzetek mikor a a szőrösödést és egyéb hormonális problémát hormontabival hoznak helyre

2012. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!