Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek a "Masculan" nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "Masculan" nevű óvszer mennyire megbízható? El lehet benne menni a lányba nyugodtan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt Nem Tudom, de Szerintem a Durex a Legjobb Ha Nem Durván Szóval "Rendesen" Csináljátok.

Remélem h Segítettem!

;-D

2009. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 éve szexelek gumival... Eddig egyetlen egyszer szakadt ki, és az Masculan volt.

És Páromnak mindig szorít...

2009. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről meg vagyok vele elégedve, nem szakadt ki semmi gond nem volt vele.
2009. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Masculant használtam mindig 1997 óta.Soha semmi bajom nem volt vele.Amúgy nem értem ezeket a gumis kérdéseket,ha az ember gumit használ minek venné ki?Ezek a gumik nincsenek annyira gyenge anyagból.
2009. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható az én tapasztalataim szerint, csak iszonyatos szaga van...:D
2009. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ez tök érdekes,mikor én olvastam erről anno akkor az óvszeres védekezést 99 % fölé értékelték biztonságban,most azt olvasom csak 90,mi lett más?Újrahasznosítják a gumikat vagy mi ?
2009. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legmegbízhatóbb a márkásak közül. Soha semmi baj, fincsi illat, íz, jól csúszik, nem annyira kiszáradós. A durex-szel, lifestyles-szal pont ellenkező tapasztalataim vannak és azokkal már többször probléma is volt.
2009. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a 3 vezető márkát nézzük, akkor ez a legjobb.
2009. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még sosem szakadt ki, durex kétszer is, ha ez viszonyítási alap.
2018. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!